Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Közel 40 évesen 2 terhesség...

Moncsi 74 kérdése:

Közel 40 évesen 2 terhesség elvesztése után van remény?

Figyelt kérdés
Ismét itt. 2 Baba elvesztése és fél év után újra próbálkozunk. Minden vizsgálat rendben, nincsenek nagyobb gondok, most úgy döntöttünk essünk neki. 03.12-én volt menszim, azóta próba. Egy hete rosszul lettem, émelygés, has és derékfájás. Húztam az időt, pár napja azonban teszteltem. Negatív. tegnap ismét, az is negatív. 26 napra szokott megjönni,ahhoz képest most se. Fáj a mellem, hangulatingadozások, bőgés, fáradtság. De akkor mért nem pozitív a tesztecském: :(

2014. ápr. 9. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnalom ami veled tortent. Esetleg ha jon a joido utazzatok el a paroddal, tueazzatok, kicsit eltereli a gondolatod es hatha sikerul is a baba.
2014. ápr. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem par nap mulva tesztelj megint. Drukkolok. Nekem is volt 3 vetelesem, a 3ik utan ami tavaly volt, cask egyszer jott meg, mert mar utana babos voltam. egeszseges kislanyom szuletett, aki itt szuszog mellettem. iden toltom a 40et. Azert irtam fel a fejjel mindig van remeny! Ne stresszelj a dolgon, probald elvezni az eletet es hidd el osszejon.
2014. ápr. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

ebben a korban sokkal nehezebb a baba vállalás, nem véletlen forszírozzák az orvosok hogy aki teheti, 30 előtt vágjon bele..

azzal együtt - ha lelki és egészségügyi akadálya nincs - biztos vagyok benne hogy sikerülhet ne adjátok fel, szorítok nektek :)

2014. ápr. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek! Nekem is a 3. gyermek lesz-a skacok már nagyok, pár éve pedig újra babázásra kezdtem vágyódni :) Holnap újabb nap, újabb remény :)
2014. ápr. 9. 19:53
 5/7 anonim ***** válasza:
drukkolok. igen 30 elott jo lenne, de pl nekem nem volt olyan kapcsolatom amibe erdemes let volna. raadasul en kitelepultem kulfoldre 27 evesen ujra kellett mindent kezdeni es mire egzisztencia, haz, normalis ferj addigra mar 33 multam.... tehat van olyan amikor hiaba a kor idealis a helyzet nem az. egyebkent en bevallalnek egy 3ikat is ha ket even belul osszejon. lehet megkovezni... mondjuk hala Istennek a terhessegeim konnyu menetek voltak.
2014. ápr. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nos? Remélem pozi már a teszt! :)
2014. ápr. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem pozi. Meg is jött, bár igen furcsa kísérő jelekkel. Iszonyú deréktáji fájdalmam van, a hasam is fáj és érzékeny a gyomortáj is. Orvos lesz ebből :( Köszönöm, hogy velem izgultok!
2014. ápr. 13. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!