Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet terhességi tünet?

Imadomazautokat kérdése:

Lehet terhességi tünet?

Figyelt kérdés

Február 3.-án kellett megjönne, meg is jött viszont nem úgy ahogy szokott, nem görcsöltem olyan erősen, de éreztem hogy megfog jönni aztán egyre jobban görcsöltem de türhető volt.

5.-ig rendesen véreztem csak enyhébben mint szoktam aztán 6.-án kezdett átválltani barnába és 8.-ig csak barnáztam.

24 naposak a ciklusaim.

Február 27.-én kellett volna megjönnie és (Március 4.-én kellett volna vége lennie) azóta semmi.

Nincsen mindjárt megjön érzésem.

Március 4.-e óta fáj a mellbimbóm és egyre jobban fáj a mellem, a melltartót néha alig tudom elviselni mert idegesít!

Sose szokott fájni a mellem.

Tesztet nem csináltam mert már sokat csalódtam, és védekezés nélkül szexeltem, mert szeretnénk babát! :)

Válaszokat előre is köszönöm!



2017. márc. 6. 23:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha terhes lennél, már mutatná a teszt.
2017. márc. 7. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Csinálj tesztet. Akármi lehet.

Ha 3.-tól, 5.-ig vérezél akkor nem hiszem, hogy terhesség van a dologban.

Van akinek megjön, de az sokkal rövidebb ideig tart, és rettentően kevés mennyiség (már már szinte csak barnázás).

Ha pedig mégis terhes vagy, és úgy vérzel, az szintén nem normális. Akár vetélés is lehet.

2017. márc. 7. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Szia én azt irom erre hogy anyum meg a sogornőm is anno annak idején menstrualt rendesen es ott volt a baba
2017. márc. 7. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A terhesség alatti vérzés nem menstruáció
2017. márc. 7. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy ez most ilyen ciklus volt. Nekem 7 napos verzesek szoktak lenni, hat mondanom sem kell, amikor babatervezesbe fogtunk, volt 3 napos havim is.....minden honapban eszrevettem valami uj jelet es rogton azt gondootam na ez tuti sikeres honap volt. Aztan amikor valoban terhes lettem, pozi teszt elott minden ugyanolyan volt mint egy sima menzesz elott, az elso "jel" a teszt volt, mert nem jott meg.
2017. márc. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#2 válaszoló

Januárba mensi helyett csak barnáztam, februárba meg elég volt 1 betét egész napra és folyamatosan válltott át barnába ebbe a hónapba meg eddig semmi, aminek nagyon örülök :)

Hétvégén vagy hétfőn csinálok egy tesztet ha addig nem jönne meg.

Többieknek köszönöm a választ! :)

2017. márc. 7. 23:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!