Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A nemvárt után mennyi idő...

A nemvárt után mennyi idő múlva jelentkeztek nálatok a terhességi tünetek? És kinek mi volt a legelső tünet?

Figyelt kérdés

2016. dec. 1. 15:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nemvárt után 3 nappal: hányinger.
2016. dec. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A feszítő mellfájdalom, mellbimbó fájdalom már a nemvárt környékén, gyakori vizelési inger, esténként enyhe hányinger
2016. dec. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Első tünet hogy nem jött meg. Nem várt után 1 héttel lett pozitív a teszt. És nem várt után 2 héttel jött a hányinger hányás szagérzékenység. 34+5 hkm
2016. dec. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2016. dec. 1. 17:19
 5/13 A kérdező kommentje:
Még valak? Tapasztalatok?
2016. dec. 1. 17:19
 6/13 anonim ***** válasza:
Szia, nekem nem várt előtt 5 nappal gyomorégés érzetem volt, de nem a gyomromnál, hanem az alhasamba O.o Fura volt, másnap halvány pozit teszteltem 11. dpo-n 13.dpon már hányingerem volt, de csak enyhe, jött a mellérzékenység és a sűrűn szaladgálás a wc-re. Azóta hol van tünet hol nincs 5+5 vagyok, ma egész nap szédültem... hasam már nem fáj csak néha érzem.
2016. dec. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A nemvárt napján idióta fémes ízt éreztem a számban amitől minden kajának pocsék íze volt. Gyanús lett mert előtte sosem volt ilyen menstruáció előtt. Másnap reggel már pozitív lett a teszt.


Ez az íz megmaradt a 13 hétig kb.

2016. dec. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem igazán vannak ilyen tüneteim ma van a nemvárt ,annyi hogy nem érzem hogy meg akarna jönni mint máskor,viszont kb mikor a beágyazódás lehetet akkor volt pár napig fura hasfájáso, nem tudom ha reggel se jön meg akkor teszteljék
2016. dec. 1. 18:14
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia !


Nekem nem várt hetén mell feszülés, hasam is fájdogált napjában többször kevés ideig... azóta eltelt egy hét és most már reggeli émelygés, pici hányingerem van. Ezelőtt sosem reggeliztem, nem bírtam :) most pedig 3 napja muszáj egyek valamit mert éhen tudnék halni érzetem van.. :D

2016. dec. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Nemvart elott 1nappal mar enyhe pozitiv

volt,kesobb erosodott.Pms tuneteim voltak,

azt hittem meg fog jonni.Ami fura volt:faradtsag,

enyhebb alhasi fajdalom,mint mensikor szokott lenni.

2016. dec. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!