Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruacio elsö napjan az...

Menstruacio elsö napjan az ovu teszt mitöl lehet pozitiv?

Figyelt kérdés
A terhessegi teszt negativ. De az ovu teszt pozitiv. Mièrt?
2017. márc. 8. 08:12
 1/6 anonim ***** válasza:
a szervezet már ekkor elkezd készülni a következő ovulációra, mivel az sem csak egy nap hanem egy 2 hetes folyamat, jóstesztként akkor válhat be ha egy hete tesztelsz és fokozatosan erősödik, de akkor se biztos,hogy baba van, nekem negativ volt és van baba
2017. márc. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem jostesztnek szantam. Veletlenul csinaltam azt. Hcg akartam. Az negativ. Azert tesztelek mert nem reg ugy jartam hogy megjött es terhes voltam ami mehen kivuli lett. Elötte pedig volt vetelesem. Ezert figyelem ha meghöön ha nem. Csak ma komasan keltem es felre nyultam...
2017. márc. 8. 15:15
 3/6 anonim ***** válasza:
jaa , értem.:) hát végülis a választ is leírtam.:) sztem hnap hcgvel tesztelj megint
2017. márc. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Holnap tervezek meg egy tesztet. Bar igy h megjött nem sok eselyt latok.de a mai vilagban ki tudja...
2017. márc. 9. 06:44
 5/6 anonim ***** válasza:
hát a mai világban is ugyanugy mukodik a biologia.:S akiknek megjön azoknak sem ugy mint normál esetben.
2017. márc. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Negativ a tesztem.
2017. márc. 10. 06:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!