Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Spontan veteles utan nektek...

Spontan veteles utan nektek mikor ment ki a hcg a szervezetbol? Volt aki terhes maradt mar a kovetkezo ciklusban? Tobbi lent

Figyelt kérdés
teszteltem kivancsisagbol , de negativ a tesztem , 25 napja volt vetelesem , kiurult a hcg ezek szerint ! mikor varhato az uj ciklus ? lehetek megint terhes ha nem vedekeztunk ?

2017. márc. 8. 10:48
 1/10 A kérdező kommentje:
?
2017. márc. 8. 12:53
 2/10 Ignis Subdialis ***** válasza:

Az első kérdésedre tudok válaszolni, a második nem értelmezhető számomra, mi az, hogy terhes marad? Mi után marad terhes?

Nekem kb. 1 hét alatt ürült a hcg, bár pontosan nem tudom mikor volt a vetélés, nyilván még a menzesz előtt, szóval akár másfél-két hét is lehet. Egyébként ezt lelkileg azért érdemes feldolgozni, nem csak na, egy elment, gyorsan ide a következőt. Másrészt azért a szervezetnek is jobb, ha teljesen regenerálódik, hiszen valószínűleg azért ment el, mert valami nem sikerült jól, de egy kezdődő terhesség alapos nyomot hagy a szervezetben, nem csak hcg-t, tehát érdemes lenne jobban előkészíteni a következőt.

2017. márc. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
marmint mielott megjon a menszesz veteles utan , terhes leszel ujra
2017. márc. 8. 15:13
 4/10 anonim ***** válasza:
Max. 2 hét, ha addig nem ürül ki, orvoshoz kell menni, mert valószínű maradt bent oda nem való dolog.
2017. márc. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
de negativ a tesztem , kiurult minden ! doki is igazolta ,
2017. márc. 8. 16:12
 6/10 A kérdező kommentje:
csak terhes lehetek mar igy az elso ciklusban veszites utan ?
2017. márc. 8. 16:16
 7/10 anonim ***** válasza:
Attol függ hàny hetes terhes voltàl?Mert 5-6 hetes akkor màr szép magas a hcg szint,annak pedig kell pàr hét.De ha 5 hét elött vetèlsz akkor bazi gyorsan ki ürül mert mèg nem olyan magas,5 hetesen vetéltem ès pàr nap alatt ki ürült.
2017. márc. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
annyi voltam en is
2017. márc. 8. 20:38
 9/10 anonim ***** válasza:
2015 novemberebe pozitívat teszteltem de elveteltem. 2015 december 18-an ismet pozitiv. 2016 Augusztus, megszületett a gyönyörü fiam es mar 7 honapos lesz.
2017. márc. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
jujm, gratula utolso :) isten eltesse !:) jo lenne nekem is mar is osszejonne mire megjon az elso ciklus veteles utan...
2017. márc. 9. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!