Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok lenne egy óriási...

Angi001 kérdése:

Lányok lenne egy óriási kérdésem Inszeminació után 14 nap halvány pozitív teszt lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Inszeminació után 14 nappal csináltam kettő db terhességi tesztet mert hogy az első teszt először nem mutatott semmit se a kontroll csíkot se semmit !! Aztán egy x idő után kb fel óra elteltével ott volt a halványan a második csík !!

A másik tesztnél ugyan ez csak annyi különbséggel hogy ott kijött a kontroll csík és az első öt percben nem láttam a második " halványka " csíkot aztán persze teljesen elszomorodtam majd nem sokkal rá megjelent azon is megjelent a két csík !! Egyik kérdésem az lenne hogy akkor ez lehet pozitív terhességi teszt tehát lehetek terhes ?? A másik a tesztre legközelebb fel óra múlva néztem rá mikor ott volt a csík .. lehet olyan hogy időn túl pozitívat mutat a teszt !! Mert utána ma délután azaz a 15 napomon csináltam ismét egy tesztet és az pedig negatív !! De a mellem nagyon faj és késik is !! Köszönöm előre a válaszokat !!! 🙂



2017. márc. 8. 17:00
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
tegyél fel képet....képfeltöltés.eu
2017. márc. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
ékezet nélkül kell írni bocsi
2017. márc. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
2017. márc. 8. 17:34
 4/24 anonim ***** válasza:
a legfelső linkre kattintva nagyobb képet tudsz küldeni de szerintem ez pozi gondolom Gabriel teszt
2017. márc. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
halkan gratulálok :)
2017. márc. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Hát én nagyon remélem és két teszt is ugyan ilyen !! Igen gabirel !

Csak nem tudom elbizonytalanitó hogy a mai meg negatív mondjuk az nyugtat hogy délután csináltam !! Holnap után próbálkozom még egyel . Hátha, nagyon nagyon szeretném már látni azt a bizonyos két csíkot 🙂

2017. márc. 8. 17:40
 7/24 anonim ***** válasza:
Mindenképp biztató! Drukkolok!
2017. márc. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2017. márc. 8. 18:51
 9/24 anonim ***** válasza:
Az én múlt heti Gabriel-em is pont ilyen volt.A másnap délutáni talán még halványabb!Azóta pedig erősödnek!!!Biztos vagyok benne,hogy Nálad is így lesz!Drukk!!!
2017. márc. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Köszi a biztatást 🙂

Gratulálok neked , ilyet mindig olyan jó olvasni 

Remelem igazad lesz pár nap múlva én is teszteltek mégegyet, addig megy az izgulás 🙂

2017. márc. 8. 19:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!