Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok lenne egy óriási...

Angi001 kérdése:

Lányok lenne egy óriási kérdésem Inszeminació után 14 nap halvány pozitív teszt lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Inszeminació után 14 nappal csináltam kettő db terhességi tesztet mert hogy az első teszt először nem mutatott semmit se a kontroll csíkot se semmit !! Aztán egy x idő után kb fel óra elteltével ott volt a halványan a második csík !!

A másik tesztnél ugyan ez csak annyi különbséggel hogy ott kijött a kontroll csík és az első öt percben nem láttam a második " halványka " csíkot aztán persze teljesen elszomorodtam majd nem sokkal rá megjelent azon is megjelent a két csík !! Egyik kérdésem az lenne hogy akkor ez lehet pozitív terhességi teszt tehát lehetek terhes ?? A másik a tesztre legközelebb fel óra múlva néztem rá mikor ott volt a csík .. lehet olyan hogy időn túl pozitívat mutat a teszt !! Mert utána ma délután azaz a 15 napomon csináltam ismét egy tesztet és az pedig negatív !! De a mellem nagyon faj és késik is !! Köszönöm előre a válaszokat !!! 🙂



2017. márc. 8. 17:00
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Nekem ez pozitivnak tunik! Drukk!
2017. márc. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Nekem inszeminácio utàn 14 napal irto halvàny volt a tesztem.Ès èpp hogy hatàreset volt mert igen csak 5 ès 10 perc között jött ki.Làtni rajta halvànyan,drukolok hogy szép erös tesztjeid legyenek.
2017. márc. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm csajok remélem, hogy úgy lesz ahogy írjátok !! Gratula neked is a pozi teszthez 🙂
2017. márc. 8. 20:52
 14/24 A kérdező kommentje:
Megkérdezhettem hányadik inszem volt ? 🙂
2017. márc. 8. 20:53
 15/24 anonim ***** válasza:
Ez bizony két csíkocska :)
2017. márc. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Ma reggel csináltam ismét egy terhességi tesztet ami sajnos negatív lett 😢 Kettő halvány pozitív után nagy koppanás egy full nega teszt ! Most várok hogy meg jöjjön és újabb Inszeminació mostmár a 4. 😔
2017. márc. 9. 08:41
 17/24 anonim ***** válasza:
Pedig ez pozitív szerintem az se mindegy milyen érzèkenyűvel csinálod😊mèg ne temezsd el😊
2017. márc. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Mizujs ?😊
2017. márc. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Bocsi csajok hogy nem írtam de sajnos megjött és kiborultam egy kicsit !! De mostmár lombikra kell menjek !! Remélem 3 Inszeminació után egyből össze jön a lombik .. mert ezek a hónapok már nagyon padlóra küldtek
2017. márc. 11. 17:49
 20/24 anonim ***** válasza:
Sajnálom nagyom nekünk igaz nem volt csak lombik megértem mit èrzel nekünk se jött össze az első .Második màr igen most vagyok 32 hetes az ikreimmel.
2017. márc. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!