Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi annak a valószinűsége,...

Mennyi annak a valószinűsége, hogy az előváladékom miatt terhes lesz a barátnőm? Egyáltalán mennyi spermát tartalmaz az előváladék? Mennyire veszéljes?

Figyelt kérdés
Egyik nap kicsit jáccadoztunk egymással.. szerencsétlenségünkre nem volt nálunk gumi.. de én nagyon kivántam őt... aztán meg bevadultunk.. Betettem és kivettem. kb.1percet sem lehett bent, aztán mégegyszer de kivettem hamar, mert éreztem h vmi nemjo, aztán meg a kezébe élveztem. Hirtelen megijedtünk. Nemakarunk gyereket, a barátnőm nagyon megbánta h engedett nekem.
2008. okt. 11. 21:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Jelentem, én megszakított közösülés+ esemény utáni tabletta eredménye vagyok!!!

Szóval ha egyáltalán nem akartok gyereket, nem szabad engedni az ilyen "bevadulásoknak".

Legyen eszetek!

2008. okt. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"Egyébként hogy lehet olyan felmérésben bízni, ami a szélsőértékek közt 20X-os eltérést enged meg?"

rendben van - ne bízz benne...

csak aztán ne gyere ide, hogy:"terhes maradtam/maradt a barátnőm, pedig időben kihúztam/kihúzta, most mit csináljunk?"

egyébként a felmérés szórásáról, meg annyit, hogy: hallottál már a gauss görbéről?

2008. okt. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
de nem ereztem h jött volna ki belőlem előváladék...
2008. okt. 18. 09:19
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
azt nem is érzed, nem olyan, mint a magömlés...
2008. okt. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!