Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baba vagy a ciklusom zavarodot...

Baba vagy a ciklusom zavarodott össze?

Figyelt kérdés
Tanácstalan vagyok. A ciklusaim általában 36-40 naposak szoktak lenni. Most a 26 napon elkezdtem barnázni, nagyon picit, aztán ez ment 2 napig. Utánna 3 napja nagyon nagyon gyengén megjött, egy tisztasági betét elég, azt lehet mondani, hogy egy pár csepp. Nincs görcsölés, nincs mellduzzanat stb. Ilyen gyengen meg nem volt meg nekem. Nem tudom, hogy ez már a ciklusom kezdődött a 29. napon vagy esetleg baba van a dologban. Több mint 2 éve próbálkozunk a babával. Ő lenne a 3. baba, de valahogy nem jön össze. 1 hete néztem teszttel, de sajna negativ lett. Most meg nem akarok hiába vásárolni tesztet és csalódni megint. Szerintetek ez mi lehet?
2010. máj. 10. 15:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez még ovulációs vérzés is lehet, ha 40 nappal számolunk. Lehet beágyazódás is, vagy egy gyenge menzi. Ha nem akarsz tesztelni, akkor sajnos várnod kell.
2010. máj. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát sajnos ezt én sem tudom eldönteni. Mindenesetre már annyit költöttem tesztekre, hogy akár goldkártyát is kaphatnék már a gyógyszertárban. Azon gondolkodtam, hogy lehet azért zavarodott össze a ciklusom, mert sokat dolgozom, iskolába járok és még ott vannak a gyerekek is. Lehet hogy egy kicsit tulhajszoltam magam. Bár azért mindig reménykedek, hátha... Sokat voltunk együtt a férjemmel, mielött barnázni kezdtem, mind a 13 napban. Lehet hogy ez csak beágyazódás, de nem vagyok mégsem biztos, nem akarok megint feleslegesen tesztet venni.
2010. máj. 10. 17:37
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem biztatni akarlak, csak leírom én hogy jártam. A ciklusom 19. napján elkezdtem vérezni 7 napon keresztül (csak barnás, pecsételő vérzés volt, én is csak egy-egy tisztaságit használtam). Betudtam mensinek, gondoltam mindjárt lesz az esküvőnk, izgalom, stressz... az volt az első hónap, hogy nem védekeztünk. Ennek tudatában nem is vártam a nemvártat. Aztán három hét múlva észrevettem, hogy iszonyúan fájnak a melleim, akkor már tudtam, hogy terhes vagyok. Vettem egy tesztet, de negatív volt (vagyis időn túl lett két csíkos), délután csináltam még egyet és azonnal ott volt a második csík. Most dolgozunk a kistesón:)

2010. máj. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jaj de jó ezt olvasni! Nagyon gratula nektek! Kivánom, hogy mihamarabb sikerüljön a pocaklakó! Én is nagyon reménykedek, hátha...
2010. máj. 10. 18:45
 5/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! Én is szurkolok nektek! Mi is már 6. hónapja próbálkozunk, de semmi. A fiam meg már 6 éves, és nagyon szeretne kistesót. És látod, ahogy ő első hónapban sikerült, úgy nem akar összejönni a másik. De nem adom fel!
2010. máj. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a szurkolást! Ma veszek egy tesztet és holnap lehet hogy megcsinálom, ha elég erős leszek hozzá. Még mindig nem jött meg, csak nagyon aprónyit van meg. Nekem a gyerekek 10 és 6 évesek, már 2 éve szeretnénk egy 3. babát. Nagyon szurkolok nektek, hogy sikerüljön hamar a kistesó!!!!
2010. máj. 11. 10:40
 7/10 anonim ***** válasza:
Eredmény? Megcsináltad a tesztet? Drukkolok!!!
2010. máj. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szia! Negativ. Nem értem, elmult a barnázás és a pecsételes. De alig lehetett észrevenni. Fáj a hasam, folyásom van, fájnak a melleim. De a teszt negativ. Clearblue-t használtam, ami nagyon megbizható. Ha baba volna, már megmutatná a teszt. Vagy valamilyen hormonprobléma lehet a dologban? Elvileg ma vagyok a ciklusom 35. napján, ha ezt a pecsetelést nem veszem ciklusnak. Egy kicsit össze vagyok zavarodva.
2010. máj. 12. 15:38
 9/10 anonim ***** válasza:
Várjál még pár napot (úgysem nagyon tehetsz mást), hátha mégis baba. Ha nem akkor nemsokára meg kell jöjjön. Idegesítő mikor bizonytalan az ember. Főleg mikor már arra gondol valami baj van. Én is hasonló cipőben járok, megjött 30 napra, de nem is volt ovum (hő alapján), 3 napig tartott a szokásos 5 helyett és fele annyi sem volt. Fel a fejjel, csak nincs semmi bajunk!
2010. máj. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szia' Tudom miről beszelsz. Én is hónapokon keresztül neztem az ovumat, hőmérőztem, minden terhességi tünetet produkáltam. Most is megvannak a tüneteim, de nem tudom, hogy a fáradtság okozza, mivel sokat dolgozom és utánna még suli, meg gyerekek, vagy baba. Kitartást kivánok neked. Várok megint 1 hetet a teszteléssel.
2010. máj. 13. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!