Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A férjemmel már lassan másfél...

A férjemmel már lassan másfél éve próbálkozunk kisbabával, de semmi sikerrel. Az orvosom szerint minden rendben. Tudna-e valaki tanacsokat adni?

Figyelt kérdés
2010. máj. 10. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha veleld minden rendben van, akkor a férjedet is meg kell nézni. Lehet kevesebb életképes spermája van (amúgy számos más dolog is van, csak most ez jutott az eszembe). Menjetek el dokihoz, segítenek és nincs benne semmi gáz! nem ti vagytok az egyedüliek!


Sok sikert!

2010. máj. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Azt tanácsolom, hogy menjetek el egy meddőségi centrumba. Van több is Budapesten (Káli intézet, Dévai intézet). Ott valószínűleg tudnak segíteni. De ne számítsatok egyszerű eredményre és a kezelés is meglehetősen hosszú és költséges, ráadásul 100%-os eredményt nem lehet harantálni.


De van egy lényegesen egyszerűbb javaslatom is. A mai világban nagyon sresszes életet él mindenki. Ezen változtatni nem lehet. A stressz nagyon rossz hatással van mind a petesejtekre, mind a spermiumokra. Ha nincs is nálatok komoly baj, akkor is egy valami segíthet:

Ha tudtok vegyetek ki legalább 1 hét, de inkább 10 nap szabadságot és menjetek el valahová pihenni, kikapcsolódni (mobilt kikapcsolni, számítógépet otthon hagyni). Olyan helyre, ahol csak egymással tudtok foglalkozni. Ezt természetesen úgy kell időzíteni, hogy egybe essen az utazás a peteérésed idejével. Hidd el, ha valami, ez segíthet. Ha nincs szervi oka a gyerektelenségnek, akkor szerintem lelki okai vannak, amire a kikapcsolódás az egyetlen megoldás. Ha nem is sikerül, bár remélhetőleg igen, akkor is feltöltődve jöttök haza.


Nem kell messzire menni egy horvátországi pihenés is már csodákra képes. Sok sikert!


F/40+

2010. máj. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Még annyit tennék hozzá, hogy ha lehet a férjed ne hordja a mobil telefont a zsebében és ne vegyen forróvizes fürdőt, mert mindkettő rossz hatással van "rá".


F/40+

2010. máj. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönön a jó tanacsokat.Megpróbálkozunk még gyógyteákkal -majd meglássuk.:-)
2010. máj. 10. 17:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Olvasgass ezen az oldalon a Gynevac injekció kúráról. Én 2 évente megkapom, azóta nincs semmi nőgyógyászati problémám. Az orvos azt mondta 10 éve, hogy a sok gyulladás miatt nagyon nehezen fogok teherbe esni. Utána hallottam a Gynevac-ról, nem volt többször gyulladásom, nem kaptam el semmi női "dolgot" és a próbálkozástól kezdve másfél hónap múlva teherbe estem. Mi is meglepődtünk rajta. Most 3 és fél hónapos a babánk.
2010. máj. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia. Ha minden rendben van, akkor előbb utóbb össze fog jönni. Nálunk majd 2 évnyi próbálkozás után egy egyhetes közös üzleti út a távolkeleten hozta meg a várva várt csodát. Az úton minden volt a fejemben, csak a teherbeesés nem. Annyira lekötött az új kultúra megismerése hogy eszembe se jutott a sok sikertelen próbálkozás. Valószinüleg sikerült minden stresszt kiűzni magamból.

Nem azt mondom hogy menj el Ázsiába, hanem hogy találd meg azt kikapcsolódást a pároddal közösen ami minden gondot elűz. Sok sikert! Ne add fel!

2010. máj. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!