Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Párommal szeretnénk kisbabát,...

Párommal szeretnénk kisbabát, mennyi az esélye hogy most sikerült teherbe esnem?

Figyelt kérdés
kisbabát szeretnénk a párommal és 1 hete belevágtunk a baba projectbe. ovuláció napján történt a megtermékenyítés és mától 1 hétre kellene hogy megjöjjön. Ha nem jön meg tesztelek, de addig még van 1 hét és izgulok, hogy lesz-e, nem-e. Vajon mennyi esélye lehet, hogy a tesztem pozitív lesz?

2017. márc. 10. 20:58
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
15-20%, ha tényleg tüszőrepedés környékén voltatok együtt.
2017. márc. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%

honnan tudhatnank mi, hogy mennyi eselyed volt neked a terhessegre?????

1 hete probalkoztok.... ha mar most igy ra vagy porogve, akkor a stressz miatt fog kesni, majd jol beleeled magad hogy gyerek van, aztan meg jon a nagy koppanas.....

legyel turelemmel. amugy 50-50 % hogy terhes lettel e .

2017. márc. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

Ha egeszseges par jokor van egyutt, a statisztikai esely 25%, ennyi szazaleka esik teherbe a paroknak ilyenkor.

De hogy Te beletartozol-e ebbe a szerencses 25%-ba, annak eselye 50%: vagy igen, vagy nem.

2017. márc. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
Kb 20% eséllyel indultok mint mindenki. Voltál szurovizsgálton, rakszuresen? Erdemes elmenni :)
2017. márc. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%
Nagyon rá fogsz így görcsölni a témára, lazulj
2017. márc. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%
Ezt nem lehet megmondani. Én az első védkezésmentes hónapban teherbe estem, barátnőmék viszont lassan 3 éve várják a babát és már az inszemet kezdték...
2017. márc. 11. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%
Hmm.:( nemtudom miert lettem nullázva. Hisz a Tudatos gyerekvállalás rákszuressel kellene kezdodjon es egy uh vizsgalattal , ez lenne a felelossegteljes es a normalis. En is elmentem 5 honap probalkozas utan, kiderult h nulla peteérésem van kaptam gyogyszereket es 8.hónapra összejött..es 20% az eselye ebbeb is igazam van..
2017. márc. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát! :)
2017. márc. 12. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!