Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mennyi esélye...

Szerintetek mennyi esélye lehet rá?

Figyelt kérdés

A párommal ugy döntöttünk babát szeretnénk, tegnap kezdtünk el védekezés nélkül szexel, tegnap es es ma te reggel is. Szerintetek ilyenkor mar eleg nagy a valószínűsége hogy teherbe eshetek? Egészségügyileg minden rendben velünk.

25/L


2017. márc. 11. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

50-50, nyilván. Van aki az első próbálkozásra teherbe esik, van aki meg csak több hónap után.


Barátnőmék, mielőtt ráálltak a babaprojektre kivizsgáltatták magukat, mindketten egészségesek, nincs semmi akadálya a teherbeesésnek, és fél évig próbálkoztak mire összejött. Ez sok mindentől függ. Nem szabad rástresszelni, és csak akkor együtt lenni, amikor a legtöbb esély van a teherbeesésre.

2017. márc. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%
25 éves vagy és lánynak mondod magad..Szerintem várjatok a gyerekkel.
2017. márc. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötekedés, de ha tegnap kezdtetek el próbálkozni, akkor honnan tudod, hogy egészségügyileg minden rendben. ahhoz rengeteg vizsgálat kell, hogy ezt kijelentsd. Mivel nem voltál még terhes ezért azt sem tudod, hogy teherbe tudsz e esni. amúgy egészséges párnál 20% az esély ha tüszőrepedéskor vannak együtt és 1 évig természetes, ha nem jön össze. 1 év után lehet dokihoz menni, ha akarsz majd.
2017. márc. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szerintem nem ettől fog eldőlni hogy most oda azt írom hogy lany vagy nő, ettől független eleg érett vagyok hozza hidd el.
2017. márc. 11. 13:36
 5/7 A kérdező kommentje:
3# Onnan tudom hogy elmentünk kivizsgálásra mivel babát szeretnénk, es azt mondtak hogy rendben minden velünk.
2017. márc. 11. 13:38
 6/7 anonim ***** válasza:
És van minimum 42 millió forintod? Csak mert valaki kiszámolta h ennyi kell egy átlag gyerek átlagos életéhez 18 éves koráig.
2017. márc. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerintem ha erre alapoznánk a gyerek vállalást akkor nem sok gyermek születne napjainkban. Bár ha kiváncsi vagy ha nem is 48millio, de annyi hogy normális és nélkülözés mentesen nőjön fel annyi van!!!! Másképp nem terveznénk a semmire .
2017. márc. 14. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!