Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ettől lehetek terhes?

Ettől lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Tegnap este 6 körül barátomnál voltam,hát kicsit kényesztettem 1-másfél órával előtte és akkor volt előváladék de nem élvezett el majd bedugta az ujját.

Majd 6 óra után valamivel ráültem de előtte ő megnézte,hogy nem-e előváladékos és nem volt az,majd miközben próbáltuk betenni akkor is nézte és nem volt olyan,majd végül bele ment egy nagyon kicsit a teteje de olyan 3-5 másodpercig ha benne volt és utána is megnézte és akkor sem volt olyan.

Nem élvezett el előtte,csak délben mondta,hogy csinálta magának.

Óvszer nem volt mert először nem is akartuk egyikünk sem.

Csak engem elragadott a hév és nem bírtam magammal.

De amint picikét bement észbe kaptam.

Ugye ettől még nem lehetek terhes ha semmi nedvesség nem volt a barátom péniszén és csak picit ment be egy pici ideig?



2017. márc. 11. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Ha nem jön meg,akkor 2 hét mulva csinálj egy tesztet és majd megtudod.
2017. márc. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A hónap végén kell megjöjjön
2017. márc. 11. 17:27
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Hát vegyetek óvszert! Mi a franc értelme van, amit csináltok, másodpercekre bedugni, meg ilyen hülyeségek? Nem fogod látni, hogy van-e egy minimális sperma rajta. Ettől függetlenül nem hiszem, hogy terhes lennél, mert nem is kerülhetett fel a méhedig a cucc.
2017. márc. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen tudom,igazad van..

Csak szűz vagyok és csak megakartam próbálni

Barátom figyelmesztett is de elragadtattam magam annyira felizgatott.

2017. márc. 11. 17:32
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor csinálja az ujjával, vagy a szájával. De most már, hogy úgyis berakta, lényegében nem vagy szűz, szexeljetek normálisan gumival.
2017. márc. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem már a pasid is kiírta a kérdést!!!


kicsi az esély h most terhes legyél ettől. Védekezzetek rendesen! Nem játszunk ilyet h csak kicsit bedugom... aztán 5 perc múlva húz majd gumit!!!

2017. márc. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Játszadoztok gyerekek ?
2017. márc. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!