Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudom, hogy szinte mindenki...

Tudom, hogy szinte mindenki feltesz hasonló kérdést, de elmondanátok a véleményeteket? Az előző menstruációm óta eltelt 31 nap.

Figyelt kérdés
a hőmérsékletem folyamatosan magas, 37 körül, vagy e fölött van. Ez nemcsak reggel, de egész nap. Sokszor ég a gyomrom és fáj a méhem is. Nem úgy, mint amikor megjön, mert olyankor görcsölni szokott, most szinte folyamatosan olyan, mintha fel lennék puffadva. Szerintetek lehetséges, hogy végre babát várunk?! Mát nagyon szeretnénk!
2010. máj. 10. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Már nyugodtan tesztelhetsz!De a tünetek nagyon jók.Hajrá!Írd meg mi volt
2010. máj. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
bíztató, hány naposak a ciklusaid?
2010. máj. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A ciklusaim általában 30-32 naposak, de már volt egy spontán vetélésem decemberben, utána nehezen állt helyre! Azóta ilyen fajta hasi fájdalmat nem éreztem, inkább görcsöltem a mensi előtt! Ja és szörnyen fáradékony is vagyok és sűrűn kell pisilnem is!
2010. máj. 10. 19:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Teszteltél már? Lehet gratulálni?
2010. máj. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen, teszteltem már, és pozitív lett a teszt! Még nem tudom, hogy örülhetek-e, mert már volt egy spontán vetélésem! Jövő héten megyek orvoshoz is!

Köszi, hogy eszedbe jutottam!Aranyos vagy!Majd megírom jövő héten, hogy mit mondott az orvos.

2010. máj. 14. 14:42
 6/7 anonim ***** válasza:

Nagyon gratulálok. Ne aggódj, annó nekem is volt két spontán vetélésem, és én se nagyon akartam beleélni magam a pozitív tesztbe. Ebből mára már egy 1,5 éves szaladgáló rosszcsont kisfiú lett. Most meg már 2 napja késik, úgyhogy talán megint lesz valami ... Úgyhogy nyugodtan örülj neki.

Előző voltam

2010. máj. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szívből gratulálok, nagyon vigyázz magatokra.
2010. máj. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!