Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A beagyazodasos verzes milyen?

A beagyazodasos verzes milyen?

Figyelt kérdés
Mennyi verrel jar? Reggel vereztem de csak kicsit tisztasagi betetett tettem be. Aligatszik a ver.. Wc papiron mar semmi nincs. Mikor erdemes tesztelni ha ez az a verzes volt?
2017. márc. 14. 12:04
 1/3 anonim ***** válasza:

A beagyazodasos verzes nem mindenkinel jelentkezik,10-2/3 nonel maximum. Teljesen mas,mint a menstruacios ver,lenyegesen keves,es nem is piros,elenkpiros,illetve sotetesebb,alvadt verszeru,es nem is darabos. Halvanyka rozsaszines,vagy neha "barnazasnak"is mondjak,mert neha barnas is lehet. Es maximum tenyleg csak par csepp,illetve nem folytonos,egyszeri alkalomkor jelentkezik. Az esetleges menstruacio elmaradasa kesese utan,illetve az aktustol szamitott 12-14nap utan lehet terhessegi tesztet vegezni. Akkorra mar pontos eredmenyt kell hogy mutasson.

Udv; egy leendo szuleszno.

2017. márc. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Irhatok privit?
2017. márc. 14. 12:21
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia,igen,nyugodtan!

Epp a szakdolgozatomhoz gyujtok par infot,es megtalaltam ezt az oldalt.

2017. márc. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!