Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Párom azt hiszi h terhes...

Párom azt hiszi h terhes vagyok és azt szeretné h elvetessem. Hm?

Figyelt kérdés

Szóval múltkor tényleg történt egy baleset h kiszakadt a gumi.

Tegnap megtalálta a fürdőszobába az ovulációs teszteket és azt hiszi h terhes vagyok :D

(ami végülis még nem kizárt 1 hét múlva kell megjönnie)


Gondoltam le tesztelem őt és azt mondom h igen terhes vagyok.

Ő ennek nem örült így mondtam neki h oké akkor jövőhéten elmegyek dokihoz és elvetetem (amúgy nem tenném meg)

Ő ebbe simán beleegyezett ami nekem elég rosszul esett :(

Mivel mi van ha tényleg terhes vagyok?

Illetve ha mégsem leszek az akkor később majd szeretnék babát..

11 hónapos a kicsi és a párom korainak tartja a tesót.


Az lenne a kérdésem, hogy akinek a párja nem szerette volna a babát, mi történt végül?


Vagy mennyi idő kellett míg azt mondta h oké most már jöhet a tesó! ?



2017. márc. 15. 08:59
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
100%
Nem ęrtem a kérdést. Nem beszéltétek meg, mikor szeretnétek következőt?
2017. márc. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
33%
Mi az, hogy azt akarja, vetesd el? Ez a te döntésed, senki másé.
2017. márc. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
97%
Ha nincs probléma, akkor így kell generálni. Gratulálok hozzá.
2017. márc. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 A kérdező kommentje:

Már beszéltünk róla h én szeretnék végülis de ő szerinte még korai.. (bár 1-2x említette h jó lenne még egy kicsi babuci)

Szóval hát nem tudom....


Amúgy gumival védekezünk mindig, csak ugye múltkor kiszakadt így benne van a pakliban h becsúszott

2017. márc. 15. 09:09
 5/56 anonim ***** válasza:
83%

Már bocs, de a gyerekvállalásnak nem közös döntésnek kéne lennie?

Minek csinálsz ovulációs teszteket, mi a fenét törődsz vele, hogy mikor van ovulációd, amikor a párod nem akar gyereket?

Talán előbb beszéld meg a pároddal, hogy akar-e egyáltalán, vagy hogy mikor és akkor majd közösen megbeszélve vállaltok másodikat.

Így egyenes út afelé, hogy egyedülálló anyuka legyél 2 gyerekkel! De legyen az már a te bajod!

2017. márc. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 A kérdező kommentje:
Az utolsó kettő kérdésemre szeretnék tapasztalatokat kérni :) ...
2017. márc. 15. 09:11
 7/56 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj kérdező, tök értelmetlen a kérdésed, hisz azzal egyáltalán nem leszel előrébb.

Vannak olyan kapcsolatok, ahol közösen megbeszélik anyuka, apuka, hogy kis korkülönbséget szeretnének a gyerekek között, hogy egyáltalán szeretnének második gyereket, mások meg nagyobb korkülönbséggel, akár 5-6 évvel vállalnak második gyereket. Mire mész olyan válaszokkal, hogy valakinek a párja 1 év után mondta, hogy oké, jöhet a második, másnak meg 4 év után mondta.

Ettől még a te párod nem mások párja, senki nem egyforma.

Az, hogy a te párod mikor akar második gyereket, hogy akar-e egyáltalán, az csak rajta függ, semmit nem befolyásol, hogy más férfiak mikor akartak második gyereket.

Amúgy az én párom egyáltalán nem akar második gyereket. Hozzáteszem én sem. Na, most ezzel előrébb vagy? Nem hiszem.

2017. márc. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
87%

Utolsó két kérdésre válaszolva: teljesen mindegy, hogy az én férjem ezt hogy gondolja, ettől a tiéd még nem akar gyereket.


Mi a kapcsolat elején is beszéltünk arról, hogy mi lenne, ha becsúszik. Hány gyereket, milyen korkülönbséggel, stb. Nem egy váratlan terhesség esetén került volna szóba először.


Te meg még nem is vagy terhes, de már csinálod a fesztivált!? Azt hazudod, hogy terhes vagy, és abortuszra mész? Csodálatos.

Mi van, ha időben megjön? Bevallod, hogy hazudtál? Vagy előadod a hattyú halálát, hogy elvetéltél?

Miért nem tudja a párod, hogy ovutesztelsz? Egyáltalán minek??


Nekem nagyon az az érzésem, hogy te dolgozol a kistesón, akkor is, ha ő nem akar.

Nagyon rossz ötlet! A hazudozás is! Kivéve, ha még idén válni akarsz.

2017. márc. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
98%
Ilyenben hazudni ? Azert ez nem olyan vicces am.
2017. márc. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
98%

Te egy felnőtt nő vagy? És anya? Én azt hittem, hogy valami 16 éves kis tinihülye vagy, erre már van gyereked.


A párod nem akar még kistesót ezek szerint, ami tudhattál volna, ha rákérdezel a dedós viselkedésed helyett. Erre neki is joga van úgy válaszolni, ahogy akar, még akkor is, ha az neked történetesen nem tetszik.


Beszéljétek meg! És ne másokkal példálózz, amikor megpróbálod kierőszakolni tőle a második gyereket.

2017. márc. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!