Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan, hogy az első baba...

Van olyan, hogy az első baba 3 hónap alatt "összejött", és mondjuk a második bab nehezen (vagy sehogysem) jön össze?

Figyelt kérdés
Mondjuk persze azt beleszámítva, hogy nem telik el 4-5 évnél több a két gyerkőc között, és még így is 30 év alatt maradok....
2010. máj. 10. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Több ilyen párt is ismerek. Egyiknél az első nagyon hamar jött, a második több év múlva, hastükrözés után. Olyat is ismerek, ahol második nem jött össze, ha jól tudom, 9 éve próbálják, és apuka "gyengült meg" közben.
2010. máj. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ó, köszönöm. Bevallom erre nem sámítottam, hogy esetleg egyáltalán ne jönne össze...mert hát ugye tényleg, nem csak az számít,hogy én hány éves leszek...
2010. máj. 10. 23:04
 3/6 anonim ***** válasza:

Van, az a neve, hoyg másodlagos meddőség. Akkor mondják, hoyg másodlagos, ha a nőnek már volt terhessége, és egy év védekezés nélküli rendszeres nemi élet után nem ismétlődik meg.

Tehát ez azokra is vonatkozik, akiknek van gyerekük, meg azokra is akik egyszer elvetéltek, és utána nem esnek teherbe, vagy csak nagyon nehezen.

Nekünk az első jött nehezen, remélem, nem kell újból végigjárnunk azt az utat...

2010. máj. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem az első elsőre összejött. A másodikkal közel egy évig kellett próbálkoznunk. Nem volt sem ABm, sem vetélésem.
2010. máj. 11. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, és a második szülésemkor is 30 alatt voltam.
2010. máj. 11. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én 24 évesen szültem a fiamat, első hónapban összejött. Most 30 vagyok, de a másikon már fél éve dolgozunk és semmi. Hát először én is azt hittem a másik is könnyen össze fog jönni, most pedig szerencsésnek érzem magam, hogy egyáltalán a fiam sikerült:(
2010. máj. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!