Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tanácsolnátok? Mikor...

Mit tanácsolnátok? Mikor menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés
Missed abom volt augusztusban. Tegnap végre pozitív lett a tesztem. Nagyon félek de bizakodom hogy most minden jó lesz. Az a dillemám hogy nem tudom mikor menjek orvoshoz. 4 hetes lehetek kb most,igy még úgysem láttna semmit. Visszont boltban dolgozom és fizikai munka egy nap 13 órát dolgozom másnap otthon vagyok.Fogadott orvosom nincs ezért kérdeznélek titeket hogy nektek hogy volt. 9 hetesen halt el a baba bevéretem. Érdesem fel keresni mi hamarabb az orvost egy vetélés után vagy várhatok 2 3 hetet?
2017. márc. 17. 16:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Inkább hamarabb keresd fel.
2017. márc. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szia ,megismerem a kerdesed :D mi ketten szoktunk beszelgetni :D puszi ! :) ha nem verzel nincs semmi nincs nagyon miert menj, de ha ugy jobban megnyugszol mehetsz :D
2017. márc. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én 4+3 naposan mentem dokihoz, mert nekem is volt már missed ab, és féltem, hogy esetleg progihiány. Látott már valamit az uh-n, amiről azt gondolta, terhesség, de elküldött 2 vérvételre 2 nap különbséggel, hogy duplázódik-e a hcg, ez igazolta a terhességet. Szerencsére rendben volt. :)

Valószínű veszélyeztetett terhes leszel az előző vetélés miatt. Feltétlenül említsd meg a fizikai munkát, és szerintem irasd ki magad az első hetekre, nehogy baj legyen. (Azt mondják, ha hozzá vagy szokva, nem árt, de én biztos nem kockáztatnék egy missed ab után.)

2017. márc. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!