Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miből tudtátok/éreztétek hogy...

Miből tudtátok/éreztétek hogy készen álltok a gyerekvállalásra?

Figyelt kérdés
2017. márc. 19. 09:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Az első a biztos párkapcsolat. Amikor azt érzed a másikon, hogy mindenben számíthatsz rá. Lassan 5 éve együtt vagyunk, kb 1, 5 éve merült fel a családalapítás.Fonstos, hogy mindkét fél egyformán akarja szerintem. 29 éves vagyok,és 9 hkm :)
2017. márc. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Legbelül éreztem, hogy benőtt a fejem lágya, akkor lett párkapcsolatom és egy idő után megfogalmazódott a babavárás kérdése is. Azóta meg is valósult. :-) Ennek ellenére minden egyes nap fel kell nőni az anyasághoz, mert ezt nem lehet "kicsit"csinálni és sosem ér véget a munkaidő.
2017. márc. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
((Nem álltam rá készen))
2017. márc. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyszer azt hittük terhes vagyok.... sokat késett, de negatív lett a teszt és megjött végül, de kb két hét késéssel.... Akkorra már beletörődtem, hogy lehet baba lesz, na és amikor megjött a mensim nagyon letörtem. Azt hiszem az volt az a pont 20 évesen, hogy rájöttem örülnék, ha lenne gyermekünk. Persze a párkapcsolat is kell hozzá ami jól működik és aki mellett rádtör ez az érzés. Ezek után hamarosan terhes lett egy ismerősünk és akkor éreztem leginkább, hogy irigy vagyok és én is anyuka szeretnék lenni... rendesen kiborultam, hogy neki miért... Ekkor a párommal is megbeszéltem, hogy nagyon szeretnék babát, de ő akkor még úgy volt vele, hogy inkább nem amíg biztosnak nem érzi a munkahelyét.... fél év múlva már ő is azt mondta jöhet a pici.... az más kérdés, hogy 7 év után sikerült :S


De lényegében kellett hozzá egy ijedelem és egy olyan társ aki mellett úgy éreztem bármikor jöhetne a pici.

2017. márc. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Izabella220 ***** válasza:
Biztos a kapcsolatom boldognak éreztük attól magunkat hogy vagyunk egymásnak.Emellett dolgoztunk sokat,hogy anyagi gondok ne öljenek minket.És ekkor jön a gondolat én 28 leszek az apa 34.A gyerekvállalás számunkra egy csoda és legszebb időszak amire mindketten vágyunk.
2017. ápr. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Izabella220 ***** válasza:
A gyerek teszi a pecsétet erre a boldogságra hogy onnantòl még inkább szeressük egymást mert a gyerekem fele az apja akit szeretek és a fele én akit az apa szeret
2017. ápr. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!