Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 11. dpo negatív teszt?

11. dpo negatív teszt?

Figyelt kérdés
Lehetek meg babás ha most negatívan teszteltem reggel? Már nagyon várnám

2017. márc. 19. 16:58
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
38%

Minden babara vagyonak erdekes a tema, de tudni kell kezelni. Marmint megvarni az elmaradt verzest es akkor tesztelni, a 66%-os kollegina napi 3 kerdesben kapja meg hogy hagyja a dpo-kat es varja mar meg hogy kimaradjon. NEM rosszindulat, higgyetek el, de tenyleg muszaj lenne esszel csinalni a dolgokat mert a dpo-szamolgatas majdnem teljesen ertelmetlen!


Nekem is volt vetelesem, nekem is kellett utrogestan, megis megvartam a kesest, ma vagyok 16 hetes terhes. Sokkal kevesebbet izgultam es artottam ezzel a teherbeesesi eselyeimnek, mint aki egesz allo nap porog mint a motolla es par orankent kiir egy kerdest hogy "kinek mikor lett pozi?"

Ezzel csokkenti az eselyt. A ragorcsoles hatraltatja a teherbeesest.

2017. márc. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
A rágörcsölés nem hátráltatja , ezt bizonyították már 2013-ban. Nem egy dokufilmben illusztrálják is és a Hello Baby magazinban is leirtak. A stressz es a ragorcsoles nem ugyanaz. Még a sok stressz sem gátolja maximálisan csak elég minimálisan. Több szempontbol vizsgálták a "dolgot" :) enis nagyon ragorcsoltem. De tenyleg.. megis 6.ciklusban sikerült! Jo nem biztatni akarlak h gorcsolj ra. Tenyleg szr dolog. De eleg gáz duma h " ne gorcsolj rá"...
2017. márc. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Hát 3 nap van nemvartig azt már kikell bírni csak örülnék ha előbb látszódna vmi
2017. márc. 19. 21:22
 14/23 anonim ***** válasza:
Bizonyitottak az ellenkezojet is 2013 utan...szoval ez hulyeseg.
2017. márc. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Az is hulyeseg h a ragorcsoles gatolja ;)
2017. márc. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Nekem a nemvárt előtt 3 nappal halványan kimutatta a teszt. Sok sikert kívánok! :-) 18 hkm
2017. márc. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Milyen teszt volt? Nekem x epilem volt reggel megcsináltam de nem mondható halvány nak csak ha kiesik a szemem van valami de ez nekem.negatív. de görcsöl a pocakom és feszül a cicim

Nem tudom menzesz jele e vagy mase

2017. márc. 20. 09:12
 18/23 anonim ***** válasza:
16-os vagyok. Én clearblue-val teszteltem.
2017. márc. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Nagyon görcsöl a pocakom. Lehet megjon a vérzésem:(
2017. márc. 20. 14:26
 20/23 anonim ***** válasza:
Az is lehet, meg az is lehet, hogy nem. Tényleg SEMMI nem jelent SEMMIT se pro se kontra, míg nem el nem jön az esedékes vérzés ideje, azaz kb. a 14-15. Dpo. Van, akinél terhesen nincs semmi premenst tünet, más meg görcsöl, fáj a cicije, stb. Szóval semmit nem jelent egyik se.
2017. márc. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!