Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Negatív teszt 7 hét után,...

Negatív teszt 7 hét után, lehetek terhes?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, és nagyon rendszertelen a menstruációm. (olyan is előfordult, hogy 3 hónapig egyáltalán nem jött meg.) December közepén együtt voltam a volt barátommal,nem védekeztünk,ami tudom, nagyon nagy felelőtlenségre vall, hiába ez volt az egyetlen ilyen alkalom. Azóta január 28. körül talán megjött, de nem vagyok benne biztos, hogy az az volt. Kezdetben csak barna, aztán folyt vér is, de nem olyan intenzíven, mint máskor, de ez is tartott kb. 5 napig, mint máskor. Ezután február 3. körül csináltam egy tesztet negatív lett, akkor megnyugodtam. De most megint aggódni kezdtem, hogy nem jött még meg.

Volt már valaki hasonló helyzetben?



2017. márc. 14. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Mar kerdezted.

Nem vagy terhes.

2017. márc. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Esetleg menj el nőgyógyászhoz, mert az sem épp normális, hogy kimarad hónapokat a menzeszed. Lehet hormonális probléma, ciszta, bármi. Az ilyennek jobb kivizsgálni a hátterét.
2017. márc. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Körülbelül fél éve azt mondták, várjak még, hátha beáll, mert fiatal vagyok, hiába menstruálok már hat éve. De szerintem visszamegyek, mert elég nyugtalanító tud lenni.

Köszönöm a gyors választ!

2017. márc. 14. 18:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha azóta nem voltatok együtt védekezés nélkül, kizárt, hogy terhes legyél.
2017. márc. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is mindenképp menj el dokihoz! Aztán írd meg, mi a helyzet! Köszi!
2017. márc. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
En 17nap kesessel mentem dokihoz es kiderult h 2 cisztam is van..
2017. márc. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!