Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Párommal már lassan 3 hónapja...

Nemtom97 kérdése:

Párommal már lassan 3 hónapja próbálkozunk, de még nem jött össze a baba. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
E hónap 4-án jött meg, de olyan kevés menstruációm volt, meg 3 napig tartott. E hónap 9-10-11-12-13-14-15-16-odikán is próbálkoztunk, tegnap előtt este szúró fájdalmat éreztem a köldököm alatt, alhasam.Korábban nem éreztem ilyet

#baba #család teherbeesés
2017. márc. 19. 21:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
89%
Ajánlatosabb lenne inkább 2 naponta. :)
2017. márc. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
20%
Mi is harmadik hónapja próbálkozunk a harmadik babóval. Mióta elkezdtük, nekem is nagyon fura a havim. Alig van meg, inkább barnás. Szerintem azért ilyen nekem, mert összejön a baba, csak a természet szelektál és ilyen formában ürül ki. De majd ebben a hónapban. Jövő héten kiderül. Megy a drukk !!!!
2017. márc. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
88%

Barmi.

Komolyan, ne mar, ez nem tunet! Ez lehet premens jeltol elkezdve barmi.

2017. márc. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Második,köszönöm a válaszod :) Azért gondolom tünetnek,mert soha nem fájt a hasam,se mensi előtt se után,mindig normálisan átment rajtam.Tegnap előtt este annyira görcsölt az alhasam hogy felállni nem birtam.. Nagyon szeretnénk a babát,de félek beleélni magam.. Hamarosan kiderül :)
2017. márc. 19. 21:34
 5/22 A kérdező kommentje:
első.. :) öööö mint látod igazán szeretnénk,biztosra akarunk menni :) Egy napot sem akartunk kihagyni :) De ha nem jön össze,megfogadom a tanácsodat :)
2017. márc. 19. 21:36
 6/22 A kérdező kommentje:
Jut eszembe,mostanába nagyon izzadok,nagyon :D
2017. márc. 19. 21:41
 7/22 anonim ***** válasza:
34%
#2-es vagyok. Egyébként mikorra kell nem megjönnie? Én ovutesztet használok, elméletileg pont egy hete volt ovum, tehát ma vagyok a 7. dpo-n. Kedden lehet megpróbálok egy tesztet, ovuteszt és terhesteszt csomag volt, van bőven. elég 3 hónapra is :)
2017. márc. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
21%
7dpos :) en 10.dpon vagyok es en holnap tesztelek. Enis rendeltem ilyen tesztcsomagot a fastestről. Teszteltem egyet a 8.dpon kivancsisagbol de mar banom. Lelomboz es tok butasag volt. Szval most kivarom a 11-12dpot max.:) drukkolok neked.:)
2017. márc. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
93%

Sajnos az izzadás sem terhestünet.

Egyébként meg nem értem a kérdést. Régebben 2, mostanában 1 év után szokták elkezdeni vizsgálgatni, miért nem jön a baba. Magyarul tök normális, ha 8-10-12 hónapig nem jön össze.

Egyébként meg igaza volt annak, aki kétnaponta javasolta. Nem attól függ, ki mennyire akarja a babát, hanem így kerül oda a legjobb minőségű és mennyiségű ondó.

2017. márc. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
84%

A spermiumok "frissen" termelődnek, ja minden nap együtt vagytok, napról napra kevesebb lehet. Ezért jól írta az első: legalább 1 nap szünet legyen két együttlét között.

3 hónap próbálkozás meg nudli. Majd ha még 1 év múlva sincs semmi, akkor lehet kezdeni gondolkodni, hogy van-e valami gond.

8 napon keresztül minden nap szex után nem csoda ha fáj a hasad.

2017. márc. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!