Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Párommal már lassan 3 hónapja...

Nemtom97 kérdése:

Párommal már lassan 3 hónapja próbálkozunk, de még nem jött össze a baba. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
E hónap 4-án jött meg, de olyan kevés menstruációm volt, meg 3 napig tartott. E hónap 9-10-11-12-13-14-15-16-odikán is próbálkoztunk, tegnap előtt este szúró fájdalmat éreztem a köldököm alatt, alhasam.Korábban nem éreztem ilyet

#baba #család teherbeesés
2017. márc. 19. 21:20
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
44%
Ha minden rendben van a spermiumokkal, nem hinném gond a napi együttlét. Mi a doki javaslatára inszem előtti nap is együtt voltunk, 20 óra volt a "termelődésre" és nagyon jó mennyiségű és minőségű sperma lett az inszeminációhoz.
2017. márc. 20. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
80%

Ha 4-én jött meg és 19- én éreztél fájdalmat,akkor talál ovulálsz. Persze,hogy korábban nem éreztél ilyet,hisz eddig nem lested magad,na de most...most már izzadsz (persze,hisz melegszik az idő,valószínű túlöltözöl)

És egyébként a hónapban többször már nem is szexeltek? Vagy menetrend is van?

2017. márc. 20. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
3 hónap nem a világ vége. Nekünk 10 hónap után sikerült a baba mind a ketten fiatalok és egészségesek vagyunk.. Ha 1-1,5 év után sem jön össze akkor kell elmennie ki vizsgálásra mind a kettőtöknek. 23 N
2017. márc. 20. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Mi is csak neha kihagytunk 1-2 napokat de termekeny idoszakban minden este egyuttvoltunk. Es sikerult 6.honapban
2017. márc. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
58%
Nagyon gáz ez a görcsölés, nem felnőtt emberre valk, nagyon nem való még gyerek neked. De egyes válaszolóktól is,eldobom az agyam a 9. 10. dpo-n való teszteléstől. Halvány lila gőzötök sincs hogy működik az egész. Tesztekből betárazni? És el is használjátok mindet? Azt hogy a manóba? Két tesztet vettem életemben, mindkettőt a késés kb. harmadnapján, és pozitívak lettek. Eszembe nem jutott volna ennyire görcsösen, menszi előtt tesztelni.
2017. márc. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
74%
Kedves utolso! Nekem is van otthon tesztem mert Pl. Nem minden kisvarosban van dm,rossman. Hipermarket! Nekem 1 het keses utan is negativ lett az elso! Amikor 2. Csinaltam 1het+5nappal az + lett.. Nyilvan nefog venni tobbet az aki nem tud 5-10perc alatt elrohanni venni.
2017. márc. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Ne ess kétségbe, három hónap az semmi. Nekünk fél év után jött össze, és hálát adtam érte,hogy ilyen hamar sikerült.

A szúró fájás önmagában nagyon kevés. Próbáld nem beleélni magad, amíg nem késik napokat.

2017. márc. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Reggel tesztelek :) Irom majd hogy mi lett :) Köszönöm az összes jó tanácsot,bármi is lesz megfogadom a közeljövőben,és köszönöm a biztatást :)
2017. márc. 24. 18:31
 19/22 anonim ***** válasza:
Sztem lazíts!:-) drukkolok mindenesetre
2017. márc. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Lassan 3 hónap = 2 esély, ugyanis havonta egyszer van peteérés. Nem értem, miért kell pánikolni attól, hogy 2-ből nem jött össze...

Ezerszer is együt lehettek, attól még a "lassan 3 hónap" összesen 2 napot jelent...

2017. márc. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!