Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi előtti hiszti van...

Mensi előtti hiszti van nálam. Mindig, és most is. Így tuti h sikertelen a hónap?

Figyelt kérdés

Mindig elotte par nappal hisztis es nyugos vagyok.

Igy mar biztos a sikertelenseg e hónapban is? Vagy ez egyáltalán nem mérvadó?


2017. márc. 20. 18:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%

Gondolkodj egy kicsit: ez szerinted kizarja a terhesseget?


Tenyleg, csak vegyel mely levegot, ulj le, es tedd fel a kerdes magadban, ettol fugghet egy terhesseg meglete vagy nemlete? A hiszti elmaradasa egy tunet?


Szerintem megvan a valasz es most mosolyogsz hogy mekkora blodseget kerdeztel ;)

(Eddig a listavezeto a "sokat pukizok, ez terhesseg?" volt.)

2017. márc. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Na jo van benne valami. Annyira hibbant vagyok ma.. tenyleg mint menzeszkor. Dzet robbanok a turelmetlensegtol. Szoval a szokasos. De koszi az "fejtágítást" :)
2017. márc. 20. 18:31
 3/21 anonim ***** válasza:
88%

Sajnálom de nálam igaznak bizonyult a teóriád.Minden mensi előtt hisztis vagyok de amikor tehetbe estem nem voltam feszült, hisztis csak a mindjárt megjön érzés volt, de persze nem jött meg.

Erre azért ne alapozz, nem vagyunk egyformák.

2017. márc. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
82%
Ên mesu előtt gyilkos hangulatban vagyok ( progeszteron?), de terhesen inkább öngyilkosban. Remélem, ez segít. :-)
2017. márc. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
82%
Én ugyanolyan feszült, nyűgös voltam, amikor teherbe estem. Valószínűleg azért, mert nagyon akartam már a babát, és alig bírtam kivárni, hogy tesztelhessek.
2017. márc. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Húha tehát továbbra is marad a bizonytalanság h sikeres volt e a hónapunk (8.ciklus)

Amugy mi ez a progeszteron zárójelben? ( szedek napi masfel szem duphastont,ha szamit) de am is ilyen vagyok 10.dpo utan :)

2017. márc. 20. 18:56
 7/21 anonim ***** válasza:
82%
Ó ez nálam koraterhesen is így volt. Nem zárja ki a terhességet természetesen.
2017. márc. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Köszi csajok. Azt hittem le leszek szúrva.

:-) majd ha erdekel benneteket megírom mi lett.

2017. márc. 20. 19:45
 9/21 anonim ***** válasza:
Persze, várjuk a híreket! Igen, a duphaston az pl. Progi.
2017. márc. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Igen, tudom h progi. Csak nem ertettem mert emlitette valaki. Azt hittem azert mert az okozhatja!?:)
2017. márc. 20. 19:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!