Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan aki mostanában...

Van itt olyan aki mostanában vagy hó végére Nem várja?

Figyelt kérdés

Van vmi tunet?miota próbálkoztok?mit éreztek? Mikor teszteltek?

Én 23-24korul nem várom.


2017. márc. 21. 16:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Szia. Én 2.ra nem várom. Naptár szerint vasárnap volt ovu, de a nyák szerint inkább előrébb tenném. Két naponta vagyunk együtt szóval mindegy is mikor van :-) tegnap estére hőemelkedésem lett és mint aki beteg lesz, de reggelre semmi. Ma már kutya bajom. Ha előbb volt akkor olyan 6.-7.napon lehetek. De nemtudom...

Nálad mi a helyzet?

N.

2017. márc. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Szia nyák után 2-3 nappal van tuszorepedesem.:) mindig azt hittem kb aznap vagy masnap. De clostit szedek igy kovetjuk es 14.nap van tojasf.nyák 16.napon lh teszt pozi , 17.nap repedés.

Nagyon reménykedem ebben a kúrában mert 19.7mmes tuszom volt meg egy 18.2 mmes es egy 16.9mmes :)

Remelem sikerul nektek hasznalsz homerot vagy ovuteszt?:) hany honapja próbálkoztok??:-)

Hat en most a 12.dpon vagyok most ugy tunik 31.napra nem várom. Multkor 32 napra nem vártam!:) egy nappal elobb torténtek a dolgok. Eléggé izgulok és félek. Annyian tesztelnek pozit mar 10-11 dpokon hát rettegek holnap 13.dpon tesztelni.:-( mert tuti en leszek az aki vagy teherbe se esik megint vagy 15dpo elott pozit sem tesztel.:) lattam h sokan vannak most 1p-13dpo korul. Remelem irnak sokan.:) egyutt talááán.. könnyebb??!:)

2017. márc. 21. 16:58
 3/18 anonim ***** válasza:

Nem használok semmit, még :-D

Ha most sem sikerül akkora hőmérőzéssel kezdem. Hét mondjuk h az 1.hónap mert munkahely váltás miatt most kezdtünk bele újra. Még nem stresszelek rá annyira :-)

Ti mióta próbálkoztok?

Sztem a teszttel várd meg a nemvárt napját.

Tünetek?

2017. márc. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Szia! En mara nem vártam. Nem jött.

Helyette napok óta mindjart megjön érzésem van, es a derekam is faj.

Es a szokásos mensi előtti szárazság helyett bő krémes folyós van.

Delutan egy 19-es tesztet előttem, ugy hogy alig ittam egesz nap valamit mert egesz nap rohantam, de negatív lett.

Voltam mar egyszer terhes, akkor mar a beagyazodas után egyértelmű tüneteim voltak, es 12.dpo-n pozi lett a teszt.

Most csak egyszer voltunk egyutt, 11. ciklus napon. Ami meg érdekes hogy ebben a ciklusban egyáltalán nem volt tojasfeherjes nyakom, pedig minden ciklusban van kivétel nelkul. Ja, es utóbbi időben illetve miota szülés óta ujra menstrualok, sosem faj a hasam... most azon agyalok hogy reggel teszteljek e megint vagy várjak par napot...

2017. márc. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Folyós helyett folyas es 19-es helyett 10-es teszt.

Bocsi a telom javitgat..

Utolsó voltam-H

2017. márc. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Hat ha van még otthon teszted én megcsinálnám. Nekem még nem késik ez a 13.dpo es tokre negatív a medi-lab tesztem.:( 25ös!:-(
2017. márc. 22. 07:56
 7/18 anonim ***** válasza:

Nekem első babammal csak a bemvart után mutatta ki nagyon halványan a 25-os teszt, mig a 10-es 2nappal nemvart elott ugyhogy ne keseredj el meg ;-)

Na en végül vettem meg tesztet mert nem jött meg meg, epp most lettem el, első pisibol es negatív... ugyhogy mostmar nyugodtan várom a "Mikulást" ...

2017. márc. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
10es negativ volt 11.dpon
2017. márc. 22. 10:48
 9/18 anonim ***** válasza:

Hát lányok én nemtudom mi van, már 3.napja hőemelkedés és hányinger ,szédülés. De sztem korai lenne tünetnek.

Viszont felfedeztem egy kitüremkedést ami remélem nyirokcsomó megnagyobbodás. Holnap megyek is vele dokihoz. Ha már ott leszek azért megkérdem nézzen rá hogy elkezdődött e vmi :-)

Hogy vagytok?

2017. márc. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

4/5/7-es vagyok..

Meg mindig nem jött meg es a mindjart megjön érzés is elmúlt.

A teszt viszont mivel negatív volt es ez a 30.mapom es a 11-en voltunk csak egyutt, igy tuti nem baba ugyhogy mar nem bírom kivárni hogy meg jöjjön vegre...

Előző, hol van a kituremkedes?

2017. márc. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!