Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tesztelt már valaki, aki most...

Tesztelt már valaki, aki most hó végére nem várja?

Figyelt kérdés
Rendszertelen a mensim, úgyhogy pontos napot nem tudok, de most hó vége felé lenne esedékes. Ma ellőttem egy tesztet, de full negatív. Attól még bizakodok, mert korai tesztelés volt. Valaki hasonló cipőben?
2017. febr. 24. 13:33
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
Igen,teszteltem.Holnapra nem várom.Negativ lett,de mintha lenne ott másik csík is,csak annyira halványan,hogy nagyon meg kell figyelni.Remelem pozitív lesz a következő :)Te mikorra nem várod?
2017. febr. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
Bocsi,írtad,hogy rendszertelen a ciklusod ,:)
2017. febr. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
én is teszteltem nagyon halványan lett pozi,szóval még várok egy kicsit és újra tesztelek :) kérdező ,várj te is egy pár napot .Szurkolok ! :)
2017. febr. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
Hányadik dpon teszteltél?
2017. febr. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
Nekem is rendszertelen, 28-40. :/ Egy hónapja iszok Inofolicot, ma vagyok a 34. ciklusnapon, 10-én voltunk legutóbb együtt, május óta próbálkozunk, én már csak akkor tesztelek ha lenne valami konkrét terhes tünetem...rossz látni ha negatív a teszt...:( Ez a legrosszabb pár nap: késik vagy baba??? :/
2017. febr. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:

En febr 8-ra nem vartam. Ahhoz kepest 21-en jott meg.:(

Szval nekem negativ volt a teszt.

Inofolicot iszom masfel honapja. :/ lehet h az csinalta. Most nem iszom ha a maradek 12tasak elfogyott mert ugyis kapok ehònaptòl clostilbegytet! Mindenkinek drukkolok! :)

LILU

2017. febr. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 Norman Bates ***** válasza:
100%
En jovohet csutortok- pentek kornyekere nem varom, szerdan tervezek tesztelni digitalissal, mert mar belefaradtam a csikok keresesebe (ugyanez ovutesztteli is, inkabb digitalis es nincs stressz).
2017. febr. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
Lilu! Mióta próbálkoztok? Baratcserjét is szedtem 3 hónapig, nem jött be, Inofolicban bízom most...Clostit vizsgálatok alapján írták fel? Mi nyáron mennénk mindketten vizsgálatokra, de addig bízunk, h összejön! :)
2017. febr. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Enis 26-28 ig nem varom

De tegnap kivancsisagbol teszteltem

Mintha mintha lett volna valami ,ott de nagyon meg kellet figyelni

Mondhatni ha siman ra nezel negativ

En mostmar csak akkor tesztelek ha kesik

2017. febr. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:

Szia!

Uh vizsgalat alapjàn, rakell segiteni a peteeresemre. Holvan, hol nincs. :) parom 1000mg C vitamint es 400mg E vitamint szed. Nem neztek meg a spermait. Ezt ajanlották addigis.

Inofolicban annyira en nem bizom.:/ nemtudom mièrt.. de remelem nektek bevalik!:) nagyon drukkolok.

LILU

2017. febr. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!