Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Halvány barnázás a nemvárt...

Halvány barnázás a nemvárt előtt 3 nappal + gyulladás? Vajon terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Nagyon minimális világosbarna folyásom volt tegnap,de mára már fehérré változott,és két napja olyan gyulladásom volt a kis szeméremajkamon belül ami még soha. Állítólag valamiféle belső gyulladásra,elváltozásra utal. Furán hangozhat de nekem most ez a legegyértelműbb ami babára utal. Szombaton kéne megjönnie,teljesen tünetmentes vagyok,pedig évek óta már egy héttel előre érzem,hogy megfog jönni. Semmi barnázás,semmi mellfeszülés. Igazából ez volt az első próbálkozásunk amikor végigcsináltuk a két naponta összebújást,,de nem gondolnám,hogy rögtön összejött volna. Nem is merek tesztelni majd csak szombat reggel. Főleg mivel már elterveztem ,hogyan közlöm a párommal. Borzasztóan izgulok,és egyben félek is ,tele vagyok kérdésekkel,kételyekkel /mivel külföldön élünk és a munka szerződésem lejár 3 hónap múlva, pont utána kapnám a véglegesítést. Na de nem is gondolom tovább,már elkalandoztam...:) addig is próbálok lenyugodni.
2017. márc. 22. 10:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Gyulladas nem terhestunet..a barnazas pedig amiatt is lehetett. Menj el dokihoz nehogy szovodmenye legyen.
2017. márc. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"Szombaton kéne megjönnie,teljesen tünetmentes vagyok,pedig évek óta már egy héttel előre érzem,hogy megfog jönni. "

Ez abszolút semmit nem jelent. Négyszer voltam terhes, mindegyiknél jelentkeztek ugyanúgy a mensis tünetek a nem várt napján, sőt, még intenzívebbek is voltak a szokásosnál (görcsölés, mellfeszülés).

A gyulladás pedig nem utal terhességre, sőt! Ha van, akkor még veszélyeztetheti is a terhességet. Az egyik babámat így veszítettem el...

2017. márc. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nyilván nem olyan gyulladásra gondolok amivel ne fordulnék orvoshoz,mitesszer szerű csomó volt ami mára el is múlt teljesen. Az pedig,hogy kinek milyen tünetei vannak teljesen változó,egyszerűen én csak úgy gondolom,hogy tünetmentesen nagyobb eséllyel gondol rá az ember.
2017. márc. 22. 11:15
 4/9 anonim ***** válasza:
Persze de nem mindegy milyen tunetrol van szo....amit Te korulirsz az minden, csak nem terhestunet.
2017. márc. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
22%

Egyelore ne eld bele magad, a barnazas terhesseg elejen amugysem normalis, szoval ha barnaval "inditanek" inkabb abban remenykednek hogy a kozelgo menzeszt jelzi nem terhesseget.

Ha valaki terhesen barnazik, arra progeszteronpotlast szoktak adni mert altalaban prog.hiany okozza es gyogyszeres tamogatas nelkul rossz vege lehet.

2017. márc. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Éppenhogy a világosbarnát megközelitette,és hormonilag rendben vagyok,minden oké a progeszteron szintemmel,voltam kivizsgáláson.
2017. márc. 22. 11:29
 7/9 anonim ***** válasza:
# 6: Terhesen egyetlen csepp vér is veszélyt jelezhet. (A barnázás is vérzésnek számít.) Van, akinél elmúlik gond nélkül, de azért semmiképpen nem jelent jót!
2017. márc. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Semmit nem jelent. Nekem a vilagisbarna menzeszt is jelzett mar, de masodik terhessegemnel meg kinkreran vetelest (5-6 hetesen).
2017. márc. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
*konkretan
2017. márc. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!