Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyulladás, gomba, vagy vetélés...

Gyulladás, gomba, vagy vetélés okozza a folyásomat?

Figyelt kérdés
5 hetes és 2 napos vagyok. Volt ma egy alkalommal kb 1 cseppnyi nagyon világos barna, (világos dió színű) folyásom, inkább krémes állagú. 4 nap múlva kell visszamennem a dokihoz, mert megállapította, hogy van egy kis gyulladásom. Szerintetek a gyulladás okozza a folyást, vagy ez utalhat vetélésre és azonnal menjek dokihoz. Ez az elszíneződés délben volt, azóta semmi.

2013. dec. 8. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Bármire utalhat...

Ezt itt mi nem fogjuk tudni eldönteni, sokszor még az orvosok sem tudják megmondani, hogy mi az ok.


Ha nagyon nyugtalanít, akkor esetleg elmehetsz ügyeletre, vagy holnap felhívhatod a dokidat.

2013. dec. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajna még nincs dokim, tudom, hogy nem itt lesz megoldva, de bíztam benne, hogy aki már átélte valamelyiket, az elmondja, hogy a vetélésre utaló barnázás az teljesen más volt nála.
2013. dec. 8. 17:23
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Ha spontán elvetélsz az nem egy kis barnázással jár,hanem vérzéssel és erős hasi görcsökkel!Ilyenkor felborul a hormonháztartás,szinte minden terhes nőnek van ilyenkor folyása és gombás fertőzése.Kinek előbb,kinek a terhesség előrehaladtával.De ahogy az előttem író mondta ezt nem lehet így megállapítani,de szerintem azért mégsem vetélés.
2013. dec. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, én is ilyesmire gondoltam. Nem kapkodok akkor a dokival (azóta sem volt semmiféle folyás) a héten mikor megyek majd mondom neki, hogy mi volt.
2013. dec. 8. 19:36
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül, nálam a vetélés barnázással kezdõdött, bõ egy hét múlva kezdtem el vérezni.
2013. dec. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Voltam dokinál, azt mondta minden rendben van, valószínűleg a néhány nappal ezelőtti rákszűrésnél sértettek fel egy picit, a vérzés nem a méhből jön. Azt mondta minden tökéletesen úgy néz ki, ahogy kell. Ettől függetlenül írt fel progesteront. Remélem most már minden rendben lesz.Köszönöm a tanácsokat, válaszokat. Mindenkit kezeztem.
2013. dec. 9. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!