Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudom, hogy sok ilyen kérdés...

Tudom, hogy sok ilyen kérdés van, de szerintetek sikerűlhetett? Van itt vki hasonló tapasztalattal?

Figyelt kérdés
Peteérés után mindig egyből fájni kezd a mellem egészen míg meg nem jön. 5 napja volt pozitiv az LH teszt és azota még nem kezdett el fájni pedig ilyenkor már nagyon szokott. Van itt olyan akinek mindig fájt kivéve mikor terhes lett? Lehet hogy most sikerült és azért nem fáj? :)
2017. márc. 22. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Erre ne alapozz. Nekem hol igy volt, hol ugy. Volt, hogy mensi elott mar egy hettel gorcsoltem, mellem fajt, hasam szurt, s volt olyan ciklusom amikor tok meglepetesszeruen csak pisileskor vettem eszre, hogy je, megjott.
2017. márc. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha 5 napja volt pozitív az LH teszt, akkor bármit is tapasztalsz, az GARANTÁLTAN nem terhességi tünet. A terhességi tünetek ugyanis legkorábban a beágyazódáskor jelentkeznek. A petesejt még javában úton van a méhed felé (7-8 napig tart a "vándorlás") és csak utána kezd el beágyazódni. Szóval bármit is érzel, vagy nem érzel, az teljesen független attól, hogy sikerült-e teherbe esni, vagy sem. Legeslegkorábban az ovuláció utáni 10-12. napon érezhetsz bármit is, amit már a terhességgel van összefüggésben.
2017. márc. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én esetem : volt olyan hónap hogy fájt, olyan is hogy, nem....

A sikeres hónapban kb. a nem várt napján kezdett el fájni.... akkor csak furcsállottam.... Pár nap múlva teszteltem pozitívat.

2017. márc. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha mindig fáj a melled, az nem túl jó. Valszeg magas a prolaktinod, ami akadályozhatja a teherbeesést.
2017. márc. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem héba-hóba fáj, amikor teherbe estem, majd szétdurrantak. Aztán egyszer csak elmúlt, majd az UH-n sem látszott már semmi. :S

Szerintem erre nem lehet alapozni.

2017. márc. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!