Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet ez? Negatív teszt,...

Mi lehet ez? Negatív teszt, sok késés

Figyelt kérdés
11 napja késik, 2 tesztem is negatív szerintem. A cicim fáj,s ma a wc papíron kicsi pirosas folyás volt. A dokihoz 2 hét múlva van időpontom.
2017. márc. 22. 16:08
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Én azért megnézetném a dolgot hamarabb.
2017. márc. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
2017. márc. 22. 16:22
 3/10 A kérdező kommentje:
2017. márc. 22. 16:23
 4/10 anonim ***** válasza:
hát nekem is késett egyszer 46 napra jött meg nem volt peteérésem abban a honapban, előtte meg 4 napot késett aztán megjött és cisztám volt... 44mmes.:/
2017. márc. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Oo, én is cisztára gondoltam,vagy babára. Megpróbálok előbbre időpontot kérni holnap. Ti is negatívnak látjátok? Mostanában volt,hogy 3-5 napokat késett,de ennyit még nem.32 napos a ciklusom
2017. márc. 22. 16:40
 6/10 anonim ***** válasza:
93%

Jól tetted, hogy kértél időpontot nőgyógyászhoz. Terhes biztos nem vagy.

Sok minden okozhatja egyébként a késést, stressz, hormonprobléma, ciszta. De a pirosas folyás azt is jelezheti, hogy hamarosan megjön.

2017. márc. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
Kesessel jon meg. Nekem is volt ilyen, 2-szer is.
2017. márc. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem nem kell pánikolni, meg fog jönni és semmi bajod. Ez simán előfordulhat.


Viszont: írod, hogy "mostanában" késett. Az már inkább érdekes, mert az összevissza késés nem jó, ha babát szeretnél. Na ezzel kéne elmenni dokihoz, ha a késés gyakran megtörténik, és régebben nem volt.

2017. márc. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utolso azert annyi nem biztos h semmi baja. En is igy alltam hozza , aztan csak ott volt a ciszta ami nem volt kicsi. Ez igy elég hanyag hozzáállás. Főleg ha vki gyereket akar, ahhoz felelősségteljesnek kell lenni. Nekem pl csak norcoluttal jott meg de nem mondom h a kerdezonel is ez van. Csak lehet h nala is kiderulne h gond van
2017. márc. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
En is pont ebbe a helyzetbe vagyok. A doki cisztát látott 20x20ast. ezek általába joindulatuak ne aggodj :) nekem azért para mert a ciszta miatt adtam le vért és az eredmény azt irta hogy nincs daganatom se cisztám. :D
2017. márc. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!