Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért veszíthetem el a babáima...

Miért veszíthetem el a babáimat még a 6. -ik hét előtt? Van valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Közel 4 éve próbálkozunk, előző házasságomból van egy kisfiam, 5 éve volt egy méhen kívüli terhességem, de megmaradtak a petevezetőim és átjárhatóak. A 4 év alatt kb 10 vagy több olyan eset volt, hogy pozitív lett a tesztem, majd pár napig (max. 2 hét volt) késik, végül megjön, elmegy a baba. Ilyenkor volt hogy kaptam progeszteront a pozitív teszt után, de nem segített. Rengeteg kivizsgáláson voltam, immunológia, genetika, hormon, cukor-inzulin, trombofilia panel, de az orvosom szerint egyiknél sincs olyan eltérés ami megmagyarázná a történteket. Némi eltérést a véralvadási és a cukorterhelési vizsgálatban találtam, de a doki szerint rendben vannak az eredmények.

Protein C felső határértéken van, ami elvileg trombózis hajlamra utal.

Glükóz:

0 perc 5,2

60 perc 6,8

120 perc 5,5


Inzulin:

0 perc 4,9

60 perc 30,6

120 perc 36,7

Egyébként RH negatív a vércsoportom, lehetséges lenne hogy ellenanyag van a szervezetemben és az öli meg a babákat? Egyik vetélésnél sem kaptam AntiD-t.

Van esetleg ötlet hová mehetnék tovább kivizsgáltatni magam?

Most is éppen elment egy babám, pedig már éppen elengedtem a témát. :(


2017. márc. 25. 07:34
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Sajnálom Lányok! :(
2017. márc. 25. 14:09
 12/14 anonim ***** válasza:
Ezt az összeférhetetlenséget nem értem. Én is negatív vagyok, a férjem pozi de mégis mehmaraft a fiunk. Visszont most jön a tesó elvileg, de most megijedtem, hol lehetne ezt ellenőrizni?
2017. márc. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Ez az első terhességnél semmilyen problémát nem okozhat, meg elvileg utána sincs probléma ha a szülés után kapott AntiD elegendő volt.
2017. márc. 26. 08:18
 14/14 anonim ***** válasza:
Köszönöm, és ezt honnan tudják? Mert kaptam az biztos...
2017. márc. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!