Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Na az van h a várható menstruá...

Na az van h a várható menstruációm előtt egy nappal volt vmi "esemény" és nem emlékszem h konkrét szex volt-e! Kell aggódjak?

Figyelt kérdés
Most már két napja késik de egyébként is szokott olyan eset lenni h több napot akár heteket is késik a menzim. Elég aggasztó mert kicsit érzek ilyen menzis fájdalmat de nem hevesen csak olyan alap hangon és vizes folyásom van. Eddig menzi előtt is hasonló tüneteim voltak csak ez most aggaszt. Sajnos nem tudom megmondani h védekeztünk-e szóval duplán aggódom de am az is lehet h csak petting volt. Tudom most nagyon felelőtlennek tűnök de eddig még nem voltam senkivel bár tudom h ez nem jogosít fel semmire. Tisztában vagyok azzal is h egy szex is elég ahhoz h teherbe essen vki ezért kérdezném a ti tapasztalataitokat ilyen témával kapcsolatban. Volt-e már vki hasonló helyzetben? Ill. mikortól érdemes tesztet csinálni (már ha érdemes)?

2017. márc. 26. 10:40
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Vártam még egy hetet és tegnap csináltam még egy tesztet ami színtén negatív lett. És a legjobb hír pedig h pont most jött meg. Hát az biztos h jól meg tudott ilyeszteni a testem.
2017. ápr. 7. 05:51
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerencséd volt! Azért remèlem jó kis lecke volt ez neked és legközelebb kétszer is meggondolod, mennyit iszol. ;)
2017. ápr. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
77%
Nem az alkoholra kell nemet mondani hanem a csavora :D
2017. okt. 9. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!