Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombik után érdemes otthon...

Lombik után érdemes otthon maradni? Ha igen, mennyit?

Figyelt kérdés

39 éves vagyok, túl két vetélésen, túl az 5. inszemináción, és most készülünk végre az első lombikra.

Nem tudom hogy tervezzem hogy mennyit érdemes otthon maradni?

A munkahelyem nagyon stresszes, vannak nyugisabb napok, de ez ritka. Félek hogy nehogy emiatt ne sikerüljön. Szóval mindent meg akarok tenni amit lehet, ami beválik, ami javasolt.Ha kell két hétig otthon maradok, bármit megoldok.



2017. márc. 28. 08:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Először is sok sikert kívánok nektek. Én az első lombiknál rögtön a beültetés után mentem dolgozni(próbaidőn voltam még). Az orvossal megbeszéltem, azt mondta, semmi akadálya. Nem sikerült, végig szorongtam, nehogy valami rossz mozdulatot tegyek. Persze, valószínűleg nem ezen múlott a siker. Nemsokára lesz a második beültetés, végig otthon maradok a két hét alatt. Csak olyan dolgokat fogok csinálni, ami örömet okoz. Már terveket is készítettem. :) Én azt javaslom, maradj otthon, főleg, ha megteheted.
2017. márc. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha megteheted, maradj otthon nyugalomban, de nem javaslom, hogy egész nap feküdj. Ha mozogsz, de nem megerőltető dolgokat csinálsz, akkor jobb az alhasi vérkeringés is.

Egyébként a munka nem befolyásolja a sikert, én mindig dolgoztam (irodában) és ettől függetlenül volt sikeres és sikertelen lombikom is.

Inkább a lelki állapotom határozta meg az eredményt.

Ha téged megnyugtat, hogy otthon vagy, maradj otthon, csak foglald el magad, mert tapasztalatból mondom, hogy egész nap a jeleket figyelni és várni, hogy teljen az idő, több, mint idegőrlő.

Sok sikert! :)

2017. márc. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

3 beültetésem volt eddig. Mindig otthon voltam a vérvételig. Amikor sikerült, vissza se mentem dolgozni.

Mondjuk nekem sokat kell emelgetnem is, úgyhogy nem akartam kockáztatni.

Otthon az első néhány napot fekvéssel töltöttem, utána emelgetés és hajolgatás nélkül tettem- vettem. Sokat sétáltam friss levegőn.

De nincs tuti recept. Másnak akkor is sikerül, ha változatlanul éli tovább az életét.

Sajnos most nekünk is újra kell mindent kezdeni; mert hiába vártunk 6 évet a sikerre; a többször operált méhem csak 20. hétig bírta az ikerterhességet...

2017. márc. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ha egy baba maradni "akar" az maradni fog akkor is ha dolgozol (nyilván nem árurakodásra gondolok), ha meg nem akkor sajnos fejen is állhatsz két hétig, akkor se...

Én a beültetés napján pihentem, utána 3-4 napot otthon voltam, tettem-vettem, sétáltam stb. Következő héten mentem dolgozni, irodai, nem extra stresszes a munkám. Sikerült de nem hiszem hogy ezen múlt :)

Minden jót neked!

2017. márc. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
En egy hetet maradtam itthon sokat pihentem ...masodik heten visszamentem dolgozni de az en munkahelyem nem stresszes ....nekunk sikerult az elso lombik most 8 hetes vagyok ...en azt mondanam ha stresszesnek erzed inkabb maradj otthon ket hetet ....es kivanom hogy sikeruljon tudom mit erzel 9 ev probalkozas 5 sikertelen inszeminacion vagyunk tul mi is ...most sikerulni fog meglatod :) minden jot
2017. márc. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!