Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez teljesen negativ ugye?...

Ez teljesen negativ ugye? Teljesen oda vagyok már. Több vetélés. Egy méhen kivüli terhesség. Nem akar össze jönno a baba.

Figyelt kérdés
[link]
2017. márc. 29. 09:35
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Hat sajnos ezen egy csik van csak valoban.

Kesik mar?

Voltatok mar kivizsgalason, mi lehet a baj?

2017. márc. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Negatív sajnos.


Mióta próbálkoztok? Jobb lenne, ha kivizsgáltatnátok magatokat, mert rengetek oka lehet a sorra vetélésnek.

2017. márc. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Már 3 éve. Nálam mindsn rendben volt eddig. Most már viszont csak 1 petefészkem maradt. Viszont a párommal annyi baj van hogy elég sok volt a vizsgálatnál a fejdeformált sejt. De kapott szereket amiket szed. A kontroll még nem volt meg. Áprilisba kell vissza mennie. De az orvosok azt mondták ez nem lehat akadálya a babának. Mert ezek a sejtek meg sem fogannak....és igy nem értem akkor miért nem sikeeül...talán kevés a jó? De akkor is ha 1 már passzol az elég lenne...nem tudom...de ez már idegörlő....
2017. márc. 29. 09:44
 4/24 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnalom :( Hat sajnos ez az orvostudomanynak szinten egy olyan resze amire nem tudnak valaszt, hogy miert van hogy valaki eveket var ha egyebkent mar mindent megneztek. Inszem, lombik, orokbefogadas szoba jott?
2017. márc. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
79%
Fizessetek be egy jó kis nyaralásra valahova külföldön, kicsit kapcsoljatok ki, felejtsétek el az egészet!!
2017. márc. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
De igen, a baba összejött neked, többször is, csak a méhen kívülivel peched volt, a többi pedig nem maradt meg. Na ennek az okát kéne kideríteni. Egy csomó oka lehet. És a helyedben vizsgálódnék tovább, nem kísérleteznék, mert sajnos várhatóan ugyanaz lesz a vége. Érdemes lenne talán egy meddőségi centrumban teljes kivizsgálást indítani.
2017. márc. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Következő lépés a lombik lesz. Ha az sem sikerül akkor feladom egy időre...
2017. márc. 29. 11:19
 8/24 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hány hetesen mentek el és mi a "minden", ami rendben van? Gyakran mondják, hogy minden rendben, aztán egy másik doki szerint mégsem.... Pajzsmirigy, progi, tromofília stb?
2017. márc. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
A nyaralás jó ötlet!!
2017. márc. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
írhatok privit?
2017. márc. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!