Tesztelhetek már?

Figyelt kérdés
Vasárnap kellene megjönni a menstruációmnak, de nagyon türelmetlen vagyok :) ha ma tesztelnék már mutatna valamit a teszt?
2017. márc. 31. 07:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Ma biztos nem, mivel az első pisiről már gondolom lekéstél. Még késő vérzés esetén első vizeletből érdemes tesztelni. Ha nemvárt előtt tesztelsz, kizárólag első pisit használj, az is vagy mutat valamit, vagy nem, ezt nem lehet tudni.
2017. márc. 31. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Valamit mutatna, de hogy biztosat mutat-e, az csak az elmaradt menstruaciod utan derul ki szoval ott lennel, ahol a part szakad :)


Ha most negativ, attol meg vasarnaptol / vasarnap utan siman lehet pozitiv.

Ha most pozitiv, meg siman kiderulhet, hogy csak kemiai terhesseg, azaz megjon majd vasarnap vagy kicsit kesve.


Ezek miatt nincs ertelme korabban tesztelni.

2017. márc. 31. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Rendben, akkor kivárom :)

Köszönöm a válaszokat.

2017. márc. 31. 07:31
 4/5 anonim ***** válasza:
holnap reggel tesztelhetsz. ha van baba nagy esélyel ki fogja mutatni
2017. márc. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia.En holnapra nem várom.Ma ellőttem egy tesztet,ami 20as érzékenységű volt és full negativ lett.(tudom,hamar teszteltem,de hat na...)Pár napja enyhe görcseim vannak,azon kívül semmi jele,hogy megjonne.
2017. márc. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!