Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehet babás...

Szerintetek lehet babás vagyok,? Vagy túl korai bármi tünetet érezni?

Figyelt kérdés
35-42nap ez a max. a ciklus,de most 3napja kb.olyan megjön érzésem van.A derekam fájdogál.A cicim most nem.Márc.3.-án volt meg.Nálam mensi előtt cicifájás szokott lenni.Szinte enni se eszek.Nem tudom mire vèlni ezt.Szerintem korai lenne bármit is érezni.26vagyok.Tesztelni is korai,de azért lehet ma veszek és megnèzem.
2017. ápr. 2. 09:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A "tunetek" kimaradt verzes elott (de inkabb 6-7. het elott) abszolut nem mervadoak. Egyreszt barmikor barkinek barmelyik ciklusban johet-mehet a mellfeszules, hasszurka, stb. Masreszt koraterhes es premens tunetek megegyeznek, szoval ezek sem mervadoak. Harmadreszt, ameddig teszt nem pozitiv, nincs annyi hcg a szervezetben, hogy valodi terhesseget jelentsenek a tunetek.
2017. ápr. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Sajnos nem mérvadóak ezek a jelek. Nálam is teljesen más tünetek vannak most, mint szoktak mensi előtt, görcsölgettem is, mensi sehol. De a teszt teljesen negatív, szóval becsaphat a szervezet is.
2017. ápr. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
1. vagyok, amikor elkezdtunk elesben probalkozni, minden honapban ereztem valamit amit huha eddig meg sosem...aztan amikor terhes lettem, minden ugyanolyan volt, mint sima ciklusokban.
2017. ápr. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha 35-42 naposak a ciklusaid, az eléggé nagy szórást mutat. Nem akarok ünneprontó lenni, de még egy pontos és fixen kiszámítható ciklussal is van, hogy nehezen jön össze egy baba, nemhogy egy 7 napos eltéréssel "dologozó" ciklusnál. Előbb talán érdemesebb lenne felkeresni egy nőgyógyászt, hogy állítsa be rendszeresen a ciklusod vagy legalább peteérést kövessetek nyomon, ha gyereket szeretnél, mert így sokkal nehezebben behatárolható az ovu, szerintem. A kérdésedre is válaszolva: most vagy a 31. napon. Ha 35 és 42 közötti a ciklusod, akkor ez még túl korai lenne terhességi tünetnek; az majd csak a kimaradt mensi után fog jelentkezni és az sem azonnal... A teszt is még korai, főleg, ha még ki sem maradt; vagy legalábbis nem tudod, mert a köv. ciklusig van 4-11 napod...
2017. ápr. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Mèg mindig semmi jele hogy megjöjjön.Se cici fájdalom se semmi olyan.Nagy ritkán benyilal a hasam alja.Ma volt 1-2illat amit èreztem kint a szabadba.Vettem tesztet reggel megcsinálom.Ilyenkor nálam jeletkezni szokott a pms tünetei.Igazán nincs semmi tünet ez a fura.
2017. ápr. 13. 22:14
 6/12 A kérdező kommentje:
Voltam nődokinál március közepén és a kövi ciklusba lenne hormonvizsgálat.
2017. ápr. 13. 22:28
 7/12 anonim ***** válasza:
tesztet nem csináltál még?
2017. ápr. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A tesztnek mar kell mutatnia, ha terhes vagy.
2017. ápr. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ezt az 1-2 illatot meg nem ertem :) Tavasz van, en ezer illatot erzek ilyenkor terhesen meg nem terhesen is :) Ha Te csak 1-2-t, az inkabb natha :))))
2017. ápr. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem jól írtam :) Én arra értem amit más nem érzett de én meg nagyon.Tudom hogy tavasz van :)De nem ezekre az illatokra gondolok.Gabriel negatív lett reggel.
2017. ápr. 14. 08:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!