Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez beágyazódási vérzés vagy...

Ez beágyazódási vérzés vagy menstruáció?

Figyelt kérdés

3-4 nappal előbb jött meg, nem olyan erős, mint általában. Már két napja tart, de most már egyre kevesebb. Eléggé piros, de a tamponon láttam már barnát is.

Szerintetek ez mi? És az még lehetséges, hogy csütörtökön megjön a rendes menstruációm?



2017. ápr. 3. 16:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Menstruáció.

Olyan, hogy beágyazódási vérzés - nincs. Ha mégis, akkor az 1-2 csepp barnázás maximum.

2017. ápr. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ez sajna mensinek tűnik a leírtak alapján.
2017. ápr. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg hamarabb jött meg. A beágyazódási vérzés nem intenzív. Max 1-2x lehet tapasztalni barna, vagy rózsaszín, enyhén véres nyákot.
2017. ápr. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A beágyazódási vérzés max. 1-2 csepp, nem tart 2 napig és kb. 1 héttel rendes mensi előtt jelentkezik, nem 3-4 nappal előtte. Mensi napján vagy utána 1-2 nappal (biztos, ami biztos alapon) tesztelj egyet, ha az megnyugtat. Ha pedig kétségeid vannak, szerintem kérdezz egy nőgyógyászt, bár simán lehet, hogy valamiért épp borult a mostani ciklusod és semmi különös nem történt.
2017. ápr. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az viszont nem igaz, hogy csak egy héttel előtte jelentkezhet, 3-4 nappal előtte nem. Nekem a 25 és 26. napon volt, pozitívat pedig a 29. napon teszteltem 28-30 napos ciklus mellett.
2017. ápr. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Azóta is menstruálok, ez a 3.napja. Nőgyógyászhoz ettől függetlenül elmegyek, mert nekem pontos szokott lenni, és 5-6 nap, erősen. Nem ilyen.

2017. ápr. 4. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!