Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ettől terhes lehetek?

Ettől terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Marcius 13án jött meg 5napig szokott, 23án megszakításosan voltunk együtt (element párom de útana még folytattuk de nem bennem csak vissza tette) 28án ugyan igy voltunk elvileg pont akkor volt ovulációm is igy mennyi az esélye hogy terhes lehetek 2napja fáj szúr a hasam mar van egy kis fiunk nem lenne baj ha jönne de ősszre tervezzük a babagyártást inkább. Igy hogy elment és gyakorlatilag csak meg törölte magát és vissza igy is lehetséges? Kisfiúnknál 10 hónapot probalkoztunk.
2017. ápr. 4. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
persze ettől is lehetsz terhes, de nem olyan nagy az esély, mintha élesben csinálnátok
2017. ápr. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
az esély megvan
2017. ápr. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
elég nagy az esély rá, mert az nem jelent semmit, hogy nem benned ment el, ha utána visszarakta. ugyan úgy maradt spermium ami beléd jutott.
2017. ápr. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%
Abszolút esélyes, nem hiszem, hogy olyan precízen megtörölte magát.
2017. ápr. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, tudom hogy egy gyerek után tudni kellene hogy van e esély de hogy az első baba se jött hamar igy ezért kérdezem, görcsölök kb 2 napja meg este fürdés elött ahogy levettem a melltartomat iszonyú nehéznek éreztem a mellem ami azota is van, miota meg van a gyermekünk nem nagyon faj se a hasam se a mellem.
2017. ápr. 4. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!