Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menszesz előtt egy héttel...

Menszesz előtt egy héttel volt valami rózsaszínes a papíron gyanítom hogy köze lehet a beágyazáshoz, illetve egy nap késéssel menszesz helyett valami barnázásom van néha pici rózsaszínes is. Szerintetek lehet hogy baba van a dologban? 😊

Figyelt kérdés
2017. ápr. 8. 11:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyilvan lehet (fe ezt tudod te is szerintem), de nem tuti. Viszont egy tesztet csinalj villamgyorsan, mert terhesseg eseten a barna es rozsaszin nagyon nem jo! Ugyanis verzes, csak epp a barna alvadt, a rozsaszin meg folyassal keveredett.

Ha valaki babat tervez es ilyeneket tapasztal, elso reakcio nem az orom hogy juj de jo hanem az orvos azonnal, mert progeszteronhiany tunetei ezek, amire ha a koraterhes nem kap gyogyszert baj lehet.

Csinalj egy tesztet! Ha pozi, irany az orvos!

2017. ápr. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Voltál dokinál? Lehet baba.. De akkor minden óra számít... De lehet mar megjott azóta.. Mi újság veled kedves Kérdező?
2017. ápr. 9. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,tesztelni hétfőn tudok viszont szombat óta semmi se mensi se barna semmi.

Nagyon örülnénk ha végre sikerülne a babóca 😊

2017. ápr. 9. 13:23
 4/8 anonim ***** válasza:
1. vagyok, akkor lehet szerencsed lesz es nemveteles jele volt. Viszont emlitsd meg dokinak hogy volt ilyen es nezzen rad!
2017. ápr. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ma csináltam tesztet de sajna negatív :( nemtudom akkor hogy most mi van. Mensim nem is volt csak barnazas szinte.
2017. ápr. 10. 15:04
 6/8 anonim ***** válasza:
meg varj , es tesztelj ha nem jon meg !
2017. ápr. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Még mindig semmi bár vmelyik napon volt vmi barna de csak abban a pillanatban a papiron amint megláttam. Beraktam tampont de semmi sem volt. Hétfőn teszelek.
2017. ápr. 15. 19:49
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi lett veled?
2017. máj. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!