Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jól gondolom, hogy száradással...

Jól gondolom, hogy száradással halványul a teszt is?

Figyelt kérdés
Pozitívat teszteltem tegnap, igaz halványat, de mindenesetre látható volt. Örömmel akartam mutatni a férjemnek pár óra múlva, de a csík mintha teljesen eltűnt volna... Halványan-halványan látható, de korántsem az az impresszió így, mint ami engem ért reggel. Még nekem is jól meg kellett erőltetnem a szemem, hogy megtaláljam a csíkot. Gondolom normális dolog, hogy a száradással halványul a tesztcsík is, de erősítsetek meg ebben a gondolatban. A kontrollcsíkon egyértelműen látható, hogy az sem olyan erős színű mint volt, kiszáradt. Tesztet csak hétfőn tudok venni, úgyhogy addig marad az izgulás.
2017. ápr. 8. 15:15
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Igy van, szaradassal halvanyul! Nekem is halvanyult, alig latszott masnap, de mar 19 hetes vagyok.
2017. ápr. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%
Nekem a rendes tesztemen még hetekkel később is ott volt a második csik. Valószínűleg nem "igazi" poz teszt vagy csak odaképzelted. Csinálj újat pár nap múlva.
2017. ápr. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az első halvány tesztem frissen nagyon szépen látszott, meg is mutattam a férjemnek, ő is látta :)

Másnap száradás után szinte semmi sem látszódott a teszten. Aztán minden nap csináltam tesztet és napról napra szépen erősödött. Ha frissen pozi volt, akkor az pozi is. :) Csinálj egyet holnap is, látni fogod hogy erősödik :)

Belinkelem a tesztjeim, a legfelső volt az első.


[link]

2017. ápr. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 1,5 éve volt erős pozitív az 1. tesztem. A mai napig ugyanúgy néz ki, semmit sem halványodott.
2017. ápr. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát nem tom, nekem 4 terhességből az első halványak inkább száradás után látszottak csak igazán!! Mi újság azóta?
2017. ápr. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, nekem az első gyerekemnél erős volt a csík, a másodiknál halvány, és inkább azt mondom, hogy száradt de a csík azért egyértelműen megmaradt. Megőriztem őket és így pár év után is látszanak és at us hogy melyik melyik.
2017. ápr. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, mindenesetre ha te akkor egyértelműen pozitívnak láttad akkor az kellett h legyen. Lehet ez más minőségű teszt.
2017. ápr. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Láthatóak a csíkok, de még mindig nagyon halványak. Bár most száradás után is megmarad ugyanaz az állapot, tehát nem tűnik el.
2017. ápr. 10. 18:44
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor gratula! :-)
2017. ápr. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!