Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki hány nap után. Tesztelt...

KingCunyka kérdése:

Ki hány nap után. Tesztelt egyuttlet utan?

Figyelt kérdés
10napja voltunk egyutt párommal...2 tesztem negativ hamar.csinaltam volna?
2017. ápr. 8. 18:20
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen, hamar csináltad.

Sikeres aktust követően legkorábban 14 nappal később mutatja ki a teszt.

Amúgy nekem már napok óta késett a vérzésem, mikor teszteltem. Együttléttől számítva nem is tudtam volna tesztelni, mivel akkor voltunk együtt, amikor jólesett a párommal, tervezett baba volt, több hónapig próbálkoztunk, mire összejött. Tehát folyamatosan együtt voltunk.

Én azt csináltam, hogy a leghosszabb ciklusomhoz képest teszteltem. Nekem átlag 24-25 napos ciklusaim vannak, viszont a leghosszabb 30 napos volt. Én a 31. napon teszteltem. Teljesen egyértelmű pozitív teszt lett.

2017. ápr. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
En a nemvart utan 1 nappal teszteltem eloszor, pozitiv lett.
2017. ápr. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Akkor tenyleg hamar csinaltam.:( kov hetvegen.kéne.megjojjon.ha addig nem jon meg.csinalok ujra

Rmelem van baba :(

2017. ápr. 8. 18:50
 4/9 anonim ***** válasza:
Aktus után 11nappal teszteltem 10es érzékenységű tesztel, halvány pozitív lett.
2017. ápr. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
17 nap után, halvány pozitív lett
2017. ápr. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Aktus utan? Mert egy honapban egyutt vagytok ugy kb egyszer? Vagy melyik egyuttlétre gondolsz? Ovulációtól/ a vélt ovulációtól számitva 14 nap, tehat akkor tesztelj kb amikor megkellene/ nem kellene épp megjönnie.:-)
2017. ápr. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%
Amikor a fiunk fogant, csak1x voltunk együtt egész hónapban. 11 nappal később halvány pozitív, aktus utáni 15. napon erős pozitív volt a tesztem. Előzmények miatt sürgősen gyógyszerre volt szükségem, ezért teszteltem már a 10. naptól.
2017. ápr. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Aznap tesztelj, amikor kesik! Elotte nem erdemes.
2017. ápr. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
24 nap után
2017. ápr. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!