Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki szedett duphastont a...

Ki szedett duphastont a ciklus 16 napjatol 10 napig? Es utanna mennyi idore jott meg a ciklusotok? Ha nem jott meg, terhesek voltatok?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 8. 19:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Hat ha terhes vagy es abbahagyod akkoris megjon ez majdnem 100%, mert leesik a progeszteron szint és az tartja úgymond életben a terhességet kb a 12-14.hétig!
2017. ápr. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nekem az orvos igy ajalta hogy szedjem a ciklus 25.napjaig !!! s akkor ha terhes leszek , nem szabadna abbahagyni?
2017. ápr. 8. 20:42
 3/8 anonim ***** válasza:
első válaszoló azért a terhességben a sárgatest létezik ám duphaston nélkül is akkor minden nő elvetélne aki nem szedi ???? egyébként én szedek utrot a ciklus második felétől és nekem ha nem vagyok babás max két napig tolta esetleg ki
2017. ápr. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nekem eddig mikor abbamaradt , ra 4-5 napra megjott
2017. ápr. 8. 20:48
 5/8 anonim ***** válasza:
egyszer nézd meg ha szeded tovább mi az az időpont amikor megjön nyilván ha szeded és még rá 3-4 napra sem jön meg akkor neked csak akkor fog ha abbahagyod
2017. ápr. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
mikor abbahagytam a ciklus 25 napjan , megjott ra 4-5 napra !
2017. ápr. 8. 20:57
 7/8 A kérdező kommentje:
ertem , koszi , de nem szedem tovabb csak ahogy ajalta az orvos! esetleg ha terhes lennek , es ciklus 26 napjan tesztelnek pozi lenne ? mert akkor nem hagynam abba ....
2017. ápr. 8. 21:23
 8/8 anonim ***** válasza:
1# vagyok tapasztalatbol irtam. Nekem 31.ciklusnapig kellett szednem es 27.cnapon pozit teszteltem. Aztan ugye abbahagytam es a doki szerint nem kellett volna pedig o mondta h hagyjam abba es hát meg jött rá 3-4 napra! Ha szeded a progit felmegy a szintje es ha abbahagyod akkor hirtelen leesik ami menzeszt vált ki. Van akinek hiánya van es akkor nem marad fent a sárgatesthormon.. nem hiába írják ezt fel ÁLTALÁBAN!:)
2017. ápr. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!