Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódás lehet?

Beágyazódás lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

8-9. dpo-n járok, ovu után 6 nappal elkezdett szurkálni a bal petefészkem, hol szurkál, hol mensi görcseim vannak. 4 nap van a nemvártig. Ma delután akkorákat beleszúrt, hogy nem tudtam felegyenesesdni, azóta enyhén, de szúr. 3 hónapja próbálkozunk babával, peteérés időszakában 2 naponta együtt voltunk. Lehetnek ezek a tünetek a beágyazódás jelei? Nagyon reménykedem.



2017. ápr. 12. 18:58
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:

Lehet. Ha a peteeres es menszi kozotti idoben, leginkabb félidoben a ketto kozott tapasztal valaki alhasi gorcsolgetest, az lehet jele a beagyazodasnak.

En peldaul ereztem pontosan a peteeres utani 7. napon, mi is a peteeres kornyeken, illetve aznap voltunk egyutt, de nem a petefeszkem szurkalgatott, hanem kis mensziszeru gorcs volt es pici barnazas, tudtam, hogy terhes leszek.

Viszont most nem vagyok terhes es menszi elott 1 hettel mar szokott gorcsolgetni a hasam, szoval ez is-az is lehet.

2017. ápr. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 A kérdező kommentje:
Én mindennap érzek valamit, vagy szurkál vagy pedig enyhe görcsölés váltja egymást, néha a mellembe is beleszúr. Nem szokott ilyen lenni. Múlt hónapban nem szurkált csak görcsölt a mensi előtt (az lett belőle) de most inkább csak szúr..hol jobban hol kevésbé. Nagyon reménykedem! :) Köszönöm válaszod. :)Nemvárt után gondoltam a tesztelést, előtte nem akarok.
2017. ápr. 12. 20:36
 3/53 anonim ***** válasza:
Kedves Reni1010!Mi az első babával próbálkozunk,tehát tapasztalatból nem tudok neked írni,de annyi fórumban olvastam már ilyen tüneteket,hogy akár össze is jöhetett!Megy a drukk😊
2017. ápr. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :):)Reménykedem.
2017. ápr. 13. 08:36
 5/53 anonim ***** válasza:

Kedves Reni!Pont ka tettem fel a kèrdèst..ide beszùrom :)


Hònapok òta pròbálkozunk :( Eddig semmit nem èreztem de most szurkált a hasam,görcsöltem pedig még 6 napom van a nemvártig.

Tudom h korai nem is akarok tesztelni csak ha nem jönne meg plusz várnèk még vele egy,kèt napot de az is több mint egy hèt..addig tuti begolyòzok :D

Szòval ha valakinek voltak èrzèsei akkor hol?Nekem a petefészkeim körül most meg napok óta a köldököm körül megvan kemèmyedve a hasam..olyan mint mikor felfuvòdok nemvártkor.


Szòval hasonlò szituban vagyok..szorìtok ;)

2017. ápr. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 A kérdező kommentje:

Szia! Nekem ma kb 5 percig volt szurkálás...és nagyon fáradékony vagyok, amúgy meg halál nyugodt! De semmi jele a mensinek. :) 3 nap mulva nem várom kb.

Szorítok Neked! :) Írj mi van veled :)

2017. ápr. 13. 20:23
 7/53 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok :) Ugy felvagyok fùvòdva h az hihetetlen..nem tudom ez lehet e tünet :/ Nekem szerdán lenne a nemvárt szoval korai lenne ez a felpuffadás..persze ilyenkor telnek leglassabban a napok :(

Kitartàs!Ird meg mi van veled ;) Kellemes ünnepeket :)

2017. ápr. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 A kérdező kommentje:

Nekem nem igazán van semmi tünetem. Ez nem tudom jo vagy nem...holnapra nem várom plusz mínusz 2 nap. Semmi jele hogymegjönne. :)

Hát nem tudom mi lesz. Érezheted azt, hallottam ilyenről :) Írj majd mindenkepp! Kellemes ünnepeket! :)

2017. ápr. 15. 07:40
 9/53 A kérdező kommentje:
Én teszteltem. Negativ...mensi sehol. :(
2017. ápr. 16. 07:49
 10/53 A kérdező kommentje:
De ha nem jön meg, jövőhét végén újra tesztelek. Ma is szurkált a hasam, mint mindennap. Majd meglátjuk. :)
2017. ápr. 16. 12:42
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!