Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet méhen kívüli terhesség?...

Lehet méhen kívüli terhesség? Vagy csak simán megjött?

Figyelt kérdés

3 napja lett halvány pozitív a tesztem, akkor egy hete késett a mensim. Nem erősödött a három nap alatt. Erre ma megjött... Élénkpiros színű, menstruációkor megszokott mennyiségű. Olvasgatni kezdtem és a cikkek bogarat ültettek a fülembe... Hogy vérzés jelzi a méhen kívüli terhességet is, és hogy orvoshoz kell menni azonnal, stb.

Elég rendszertelen a mensim, ha nem teszteltem volna akkor elkönyvelem, mint egy olyan hónap amikor többet késik, és mit sem tudnék a méhen kívüli terhesség lehetőségéről...


Akinek van tapasztalata, kérem ossza meg velem!!!


2017. ápr. 12. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Több lehetőség van:


1. nem volt úgymond igazi a terhesség(kémiai)

2. terhes voltál, de elvetéltél

3. simán megjött, és a teszt álpozitív volt


Ha méhen kívüli lenne, akkor nem itt irogatnál. Azért az egy életet fenyegető állapot és a legtöbb ilyen nőt mentő viszi kórházba.


Esetleg ha most bemész ügyeletre és látnak is rajta valamit és kapsz progi pótlást még megmenthető a terhesség.

2017. ápr. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem simán megjött. Ha a szokásosnál jóval erősebben görcsölnél, akkor azért menj be az ügyeletre.
2017. ápr. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát első, szerintem élénkpiros mensturációs vérzésnél ez nem menthető.
2017. ápr. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor nem tartjátok valószínűnek a méhen kívülit? Mindent összeolvastam már, teljesen kivagyok idegileg... Sajnos itt külföldön nem vesznek komolyan az ügyeleten, ha bemegyek azzal az indokkal, hogy 11 napot késett, megjött, nem görcsölöd, de volt halvány pozi tesztem. Szóval az az opció marad, hogy magándokihoz kérek időpontot, épp ezért nem tudom hogy vajon sürgős-e a dolog, vagy esetleg ráér megnézni egy hét múlva? Kb akkorra lenne időpont. Egyáltalán vérzés közben lehet vizsgálni UH-val? Fogalmam sincs hogyan zajlanak az ilyen történetek...
2017. ápr. 12. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!