Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nincs orrcsontja a babának...

Riszi kérdése:

Ha nincs orrcsontja a babának 12 hetesen, De a tarkóredő normális lehet még egészséges?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 14. 07:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha elnézték az orrcsont hiányt, akkor igen. Lehet, hogy úgy feküdt, vagy nem volt elég tapasztalt/ alapos, aki nézte.

De ha tényleg nincs; az nem jó. Ismerősöméknél is így volt. Még a kombinált tesztje is jó volt. Mégis Down sy.-s volt a gyerekük.

Én mással is megnézetném a helyedben.

2017. ápr. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Bármi lehet, de ebben az esetben én csináltatnék prenatesztet vagy ha anyagilag nem tudod megtenni akkor amniot.
2017. ápr. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiamnak volt orrcsontja sőt nyakiredője 1.7 volt.kombinaltteszt us jo volt mégis down szindromas lett.jahh 28 eves vagyok.az amnio nem volt indokolt.de hallottam már olyanrol is akinek epp forditva sült el.rossz eredmenyekkel egeszseges baba szuletett.
2017. ápr. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt egy genetikustól kellene megkérdezned, de mindenképp további vizsgálatok kellenek. Hacsak nem akarnád megtartani a beteg babát is.
2017. ápr. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az orrcsont hiánya miatt nyilván továbbküldenek genetikai tanácsadásra.

Ott egy genetikus is megnézi a babát uh-n, és ha úgy látják jónak, felajánlják az amniot. Én élnek vele, persze, ha nem akartok beteg babát.

Nekem volt cvs, semmi gond nem volt vele. Viszont nyugodtan telt a terhességem, mert tudtam, hogy egészséges a baba.

Az uh kb 70%-van ad megbízható eredményt, a kombinált teszt csak egy arányszámot ad. Ami 100%, az a cvs vagy az amnio.

2017. ápr. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
42%
Az amnio csak 99,9%, ahogy a Prenatest és Nifty is.
2017. ápr. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon régi, rossz uh-gépek vannak a kórházak többségében. Első körben egy rendes gépen, nagyon jó orvossal nézetném újra uh-val. Van, hogy félrenézik.
2017. ápr. 20. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!