Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet gond a terhességgel...

Lehet gond a terhességgel vagy a babával?

Figyelt kérdés
Prosztatagyulladása van a férjemnek ha így leszek terhes az baj lehet?Most tudtuk meg h prosztatagyulladása van de mi már rajta voltunk a babán
2017. ápr. 16. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:
És annyira rajta vagytok a gyerekgyártáson mindketten, hogy ő elfelejtette erről megkérdezni az orvost, aki felállította a diagnózist?
2017. ápr. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nemkérdést várok a kérdésemre hanem választ.
2017. ápr. 16. 20:57
 3/8 anonim ***** válasza:
A férjedet oltsd le, ő cseszett megkérdezni az orvosát.
2017. ápr. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi sokat segítettél.Megkérdezzük csak addig is kivancsi voltam hátha valaki tid segíteni
2017. ápr. 16. 21:19
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok orvos, de szerintem ha összejön a baba, akkor emiatt nem lehet gond. Sokkal valószínűbb, hogy össze se jön.
2017. ápr. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Igen énis erre gondoltam hogy ha osszejonne akkor a prosztatának rendben kéne lennie De mivel nincsrendben így összesem jön
2017. ápr. 16. 21:42
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A prosztatagyulladas inkabb a teherbeesest neheziti meg. Ugye a spermiumok nem a prosztataban termelodnek, igy siman lehetnek prosztatagyulladas mellett egeszsegesek, viszont a prosztatabol szarmazo valadek higitja az ondot, szoval ha gyulladt a prosztata, akkor az ondo osszetetele, kemhatasa, stb nem lesz idealis a spermiumoknak, nem lesz olyan, mint kellene lennie.

Ha ez igy van, akkor a spermiumok karosodhatnak, nagy esellyel a teherbeesessel lesz atmenetileg gond, ha megis sikerul megtermekenyitenie a spermiumnak a petesejtet, akkor valoszinuleg nem karosodott, egeszseges volt, szoval a terhesseg kimenetelet nem hinnem, hogy befolyasolja.

De a legjobb az lenne, ha az orvost felhivna holnap a ferjed es megkerdezne, hogy kell-e varnotok a gyogyulasig a probalkozassal.

2017. ápr. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a hasznos válaszodat ebből sokmindent megtudtam tényleg köszi :)Igeen holnap mindenképp felhivja az orvost és megkérdezi mert sajnos mikor ott volt elfelejtette megkérdezni meg az orvos sem mondta pedig mondta neki h próbálkozunk a babával.
2017. ápr. 17. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!