Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Korai terhességi vérzésre...

Korai terhességi vérzésre (nem sok) nem kaptam semmit, akkor csak reménykedhetek, hogy a 12. hétig megmarad? És ha megmarad utána is gond lesz a terhességgel?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 11. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:
hány hetes vagy? mit mondtak, miért volt a vérzés?
2016. ápr. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sokan folyamatosan barnáznak utro mellett is, ugye az utro csak akkor segít, ha progeszteronhiány okozza a barnázást. De itt is több ilyen kérdést láttam amikor végül megmaradt a baba a barnázás ellenére is.

Nekem volt rózsaszín folyásom a terhességem legelején, bementem kórházba nem láttak semmit és elküldtek utána, nem kaptam semmit. 2 héttel később volt szívhang már, akkor már barnáztam, az utro mellett abba is maradt. Megmaradt a baba, meg is született, utána a terhességgel már nem volt semmi gond.

Hogy mitől volt a rózsaszín valami koraterhesen egy rejtély.. de nem jelentett bajt.

2016. ápr. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
5 hetes múltam,azt mondták lehet kis váladékozás.Szünetekkel még 2* volt,görcsölök is.A hormonproblémát ilyenkor hogy zárják ki?
2016. ápr. 11. 20:45
 4/6 anonim ***** válasza:

Vervetelre tudsz menni, a progeszteront kell megnezetni. Nem olyan draga meg maganlaborban sem, hamar van eredmeny.

De utana kell hozta egy nogyogyasz, aki megmondja, hogy az a progidzint a terhessegi kornak megfelelo-e.

Ha kevesnek latja, akkor ir fel potlast, utrogestant peldaul.

Sok orvos felirja verzes eseten vervetel nelkul is, vagy ha volt mar egy veteles. Nem ragaszkodnak a vizsgalathoz, mert a progeszteronpotlas artani nem art, maximum nem hasznal, tehat ha nem a progihiany okozta a verzest, akkor jobb nem lesz tole. De bajt sem csinal.


Sok mindentol lehet kisebb verzes, akar szex utan is lehet huvelyi, mert ilyenkor verbo a terulet es konnyebben pattannak el pici erek. Sok esetben mehen beluli verzes van, amibol haematoma lehet, ez kesobb aprankent urul, val felszivodik, de ezt ultrahangon latni szoktak.

2016. ápr. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én dokim elküldött a busba mikor egy pozi teszt utan barnazni kezdtem es felhívtam hogy bqj van. Azt mondta hamis a teszt. Ajanlottam egy ismeretlen fokit. Felhívtam elmondtam mi a baj es rendelési idon kivul kinyitott es irt fel utrot. Az mellett is barnaztam jo sokaig. Haematoma volt. Mar két eves a nagylqny 😃 én elmennek egy masik dokihoz .
2016. ápr. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
6 hetes terhes vagyok most. Szombaton reggelre szó szerint elöntött a vér... Felpattantam, rohantam a mosdóba, a wc szintén, szinte kicuppant... Orvosom hívtam, Megnyugtatott, semmi nem lesz hidd el, de gyere be uh-ra. És tessék, élő terhesség ugyan úgy semmi baja a babának. Akkor mi volt ez? Azt mondta ilyen előfordul.
2016. ápr. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!