Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok? Többi lent, ha...

Terhes vagyok? Többi lent, ha van egy szabad perces kérlek olvasd el.

Figyelt kérdés

Szóval úgy három hónappal ezelőtt a párommal ......!Ez volt az első (nekem )úgyhogy elég szerencsetlenre sikeredett ,a gumi kiszakadt ,nagyon begorcsoltem amikor észrevettük azzonal abahagytuk .De nm igazán tudom a menstruációm 3honapja késik ,Ha úgy van sémikepem nm szeretném elvetetni (már asszem nem is lehetne ) a párommal már egy éve nagyon jó kapcsolatban vagyunk .De a szüleim mit szólnának 17 évesen gyerek ???? (Párom 21) Szerintetek csináljak terhességi tesztet vagy csak szimplán késik és ne gorcsoljek rajta?

A normális válaszokat megköszönném.


2017. ápr. 19. 10:20
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim válasza:
75%
inkabb a tankonyvet bujtad volna mint dugtal. gratulalni tudok csak.
2017. ápr. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim válasza:
90%
Miert nem vettel esemeny utanit?
2017. ápr. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 A kérdező kommentje:
Már elnézést de szerintem 17 évesen elfogadható ha valaki nem szűz .Hány éves korban veszítsen el 60?Örülni kéne hogy van még ma olyan aki 16-17 évesen is szűz
2017. ápr. 19. 10:24
 4/54 A kérdező kommentje:
Na erre én se gondoltam #2 a francba .
2017. ápr. 19. 10:26
 5/54 anonim ***** válasza:
100%

3 hónapja nem késikncsak úgy, ha nincs jelen terhesség vagy más eü probléma. Szerintem előbb teszt utána orvos. Eredménytől függetlenül.

Kitartást

2017. ápr. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
100%

Én vennék a helyedben tesztet, kb két fb 500ft szóval nem tétel. Drogériában, tescoban bárhol kapsz. Lepisiled vagy ha olyan akkor vizeletbe mártod és kész. Ilyenkor már nagyon mindegy milyen napszakban csinálod.

Ha pozitív akkor mondanám a pasinak és persze a szüleimnek is. Nem hiszem, hogy megdicsérnek de el kell fogadják.

Orvoshoz viszont mindenképp menj el a teszt eredményétől függetlenül, mert ennyi kimaradás nem normális.

Legközelebb használjatok síkosítót, mert akkor szakad ki ha nem vagy elég nedves, gondolom az izgulás miatt.

Egyébként ha nem ment még el amikor kiszakadt, akkor nem olyan nagy a terhesség esélye, de nincs kizárva.

2017. ápr. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
100%
de ha ez már 3 hónapja volt akkor már elég egyértelmű jele lenne a terhességnek. és miért nem teszteltél eddig.??
2017. ápr. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
100%

Remélem elírtad, hogy három hónapja késik.

Tehát mióta késik?

Egy teszt párszáz forint, vegyél egyet.

2017. ápr. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim válasza:
71%
ennyi. gyerekek szexelnek, azt hiszik felnottek. de gondolkodni nem tudnak. en megmondom neked elore hogy ezt a gyereket egyedul fogod felnevelni mert a parocskad el fog hagyni teged.
2017. ápr. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 A kérdező kommentje:
Lementem a drogériában vettem egyet megcsináltam a tesztet ..........Terhes vagyok😖😖😖😖😖😖😖😖😖😖😖😖😖😖😭😭😭😭😭de hogy sémi jele nincs bár néha kicsit fájt a fejem 😭😭😭😭😭oh
2017. ápr. 19. 11:38
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!