Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hónap végére nem várók!...

Hónap végére nem várók! Izgulunk együtt?

Figyelt kérdés
Én 26.-ra nem várom, első próbálkozós hónap, második baba. Nem vagyok türelmes tipus, már előre látom, hogy hamarabb fogok tesztelni. Első babánál három nappal nem várt előtt pozi lett a teszt. :)

2017. ápr. 19. 12:19
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/74 anonim ***** válasza:
Én 23-24 re nem várom. Első hónap első baba és szerintem nem jött össze mert sajnos nem sikerült jókor együtt lenni (külföldi munka miatt) de egy kis reményem azért van. Én csak ha késik akkor tesztelek, mert úgy gondolom nem jött össze.
2017. ápr. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/74 A kérdező kommentje:
Drukkolok Neked, azért majd írj, hogy mi a helyzet. :)
2017. ápr. 19. 12:35
 3/74 anonim ***** válasza:

Én május 2.re nem várom, 2.hónap.

Most már ovu teszteltem,szombaton lett pozitív szóval biztosan tudom h vasárnap volt. Péntek szombat vasárnap és kedden is voltunk együtt. Remélem szépen körbelöttük :-)

Drukk mindenkinek.

2017. ápr. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/74 anonim ***** válasza:
100%

Én 24-re nem várom kb, sose voltak pontos ciklusaim. 3. baba, első hónap.

Én is rá vagyok kattanva hogy mikor teszteljek, (pedig az első baba egy év alatt jött össze, de összesen kétszer teszteltem negatívat, mikor összejött akkor is először negatív lett, utána 2 hét után a párom szólt, hogy nem ártana tesztelni mivel nem jött meg... A második baba elsőre sikerült.) de most valamiért alig bírom kivárni. Mondjuk ha előtte pozitív akkor izgulnék hogy ne csak biokémiai legyen, szóval azt hiszem azért várok a 14. napig.

Kicsit hosszú lett. :-)

Drukkolok mindenkinek

2017. ápr. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/74 A kérdező kommentje:
3-as, 4-es nektek is drukkolok!! :) Az első baba nekem is ovu tesztes hónapban jött össze. :) A férjem azt mondta, az első hónap úgysem lesz sikeres szerinte, én azért reménykedem. :)
2017. ápr. 19. 14:07
 6/74 anonim ***** válasza:
100%
Május 1.re nem várom.Masodik baba,3.probalkozos hónap.Ne gorcsoljetek rá csajok. Én is ragorcsoltem az első honapban,de az nem segít :) Megy a drukk mindenkinek :)
2017. ápr. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/74 A kérdező kommentje:
Hatos, Neked is drukkolok! :)
2017. ápr. 19. 19:41
 8/74 anonim ***** válasza:
6os vagyok.Koszonom :)
2017. ápr. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/74 anonim ***** válasza:
100%
Én vasárnapra nem várom, első baba lenne és a 2dik probalkozos honapunk. De a párom kint dolgozik külföldön igy a termékeny napokban csak 2x tudunk együtt lenni de remelem sikerült 😊😊😊
2017. ápr. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/74 A kérdező kommentje:
9-es! Az a két alkalom is pont elég lehet! :) Drukkolok! :) Majd írjatok csajok, hogy vagytok, mik a fejlemények! :)
2017. ápr. 20. 05:37
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!