Lehetek-e terhes ha?

Figyelt kérdés

Sziasztok,most Áprilisban nem jött meg a menstruációm,és most a napokban csináltam tesztet,kettőt is,mindkettő pozitív lett,és ma megyek nőgyógyászhoz,meg fogja tudni állapítani a terhességet,ha kb. a második hétben vagyok???

Köszönöm előre is a válaszokat!!!! Sürgős lenne!!!!!!



2017. ápr. 21. 11:41
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Igen 2hete kellett volna megjönnie,abból gondoltam hogy 2hetes,mert nem nagyon vagyok jártas,21éves vagyok... És nem terveztük ezt a babát,3 éve együtt vagyok a párommal,de nem gondoltuk hogy most fog becsúszni,de ha már így alakult,akkor nincs mit tenni,lehet gratulálni☺

Es koszonom a válaszokat, a reggeli rosszullétek,a mellfájdalmak,mind erre utalnak akkor...

2017. ápr. 21. 12:14
 12/19 anonim ***** válasza:
55%

#9-es vagyok. Akkor előszőr is gratulálok. 😊 Másodszor pedig ha most bejelentkezel az orvoshoz akkor láthatod is a babádat, mert kb 6 hetes kismama vagy. 😊

A hányinger és a mellfeszülés pedig tipikus terhességi tünet. Valószínű hogy veled is maradnak egy jó pár hétig. 😊

2017. ápr. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
67%

Mi van?? Mi az hogy "lehetek e terhes ha"?? Ket pozitiv teszted van,ahogy azt irtad,persze hogy terhes vagy ez nem kerdes.

Es ket hetes terhesseg nincs. Ket hettel az aktus utan ,fogantatas,beagyazodas van. TUNETEK SINCSENEK! Csak pozitiv teszt,mert a hcg jelen van mar a szervezetedben. (A hcg terhes hormont jelent,a gyengebbek kedveert,mert ugylatszik neked gozod sincs semmi ilyesmirol)

4 hetes terhes lehetsz.

Ha a dokihoz odamesz a "ket hetes terhes vagyok"? Szoveggel,ki fog rohogni,(persze lehet hogy csak magaban),es SEMMIT SEM FOG LATNI MEG! max petezsak,ha van. Ilyenkor meg sz sincs szerintem,szikholyag se,lehet csak megvastagodott mehfal,felritkulas.

2017. ápr. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
51%
A #10-es válaszolóval,és az utolsóval értek egyet. Gőzöd sincs a terhessègről. Korai volt még. Nem árt kicsit tanulmànyozni egy terhességről,babákról szóló szakirodalmat ,ha megtartod.
2017. ápr. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
41%
Te meg 13-as úgy esel neki, mintha ölt volna. Te sem vagy egy észkombájn, mert a szövegértésre még van mit gyúrni. Nem 4 hetes, hanem legalább 6. Elnézést, de nem tetszik ez a lekezelő stílus.
2017. ápr. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
57%

15-nek igaza van.


Egyebkent nem ertem miert kell nekiugrani szerencsetlennek, tele a gyakori olyan kerdesekkel hogy mutogatjak a pozitiv tesztet, hogy ez most pozitiv? Kettoig nem tudnak elszamolni....es azok tobbsege nem is 21 eves, hanem 25-30+

2017. ápr. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Olvassátok már! Azt írta 2 hete nem jött meg neki! Akkor 6 hetes terhes kb! Nem?!!!! Bakker! Kötekedni azt tudtok, olvasni nem!!!!!
2017. ápr. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Összegzek:

-kimaradt a menstruációd

-szexeltél

-van 2 pozitív terhességi teszted

-reggeli rosszullét van

-mellfeszülés szintén van


És erre te ide jössz megkérdezni, hogy VAJON ez lehet-e terhesség.


Hm.

2017. ápr. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Lehetek-e terhes,ha nem jött meg és pozitív a tesztem????


Ehhez tényleg nem kell atomfizikusnak lenni...

2017. ápr. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!